ساری: زیاد به رقبا فرصت می‌دهیم

مائوریتسیو ساری، سرمربی ایتالیایی چلسی معتقد است تیمش می تواند از این هم بهتر باشد.

ورزش سه: مائوریتسیو ساری، سرمربی ایتالیایی چلسی معتقد است تیمش می تواند از این هم بهتر باشد.

چلسی تحت هدایت مائوریتسیو ساری سرمربی جدید و ایتالیایی خود هنوز متحمل هیچ شکستی نشده و با ۲۰ امتیاز در رتبه دوم لیگ برتر قرار دارد اما به نظر ساری، آنها موقعیت های زیادی را به رقبا می دهند.

ساری: زیاد به رقبا فرصت می‌دهیم

مائوریتسیو ساری گفت: “از نتایج یونایتد شاید کمی شگفت زده شده باشم اما ما در مورد ۸ مسابقه صحبت می کنیم. آنها در لیگ قهرمانان خوب عمل کرده اند و این فرصت را دارند تا در لیگ برتر پیشرفت کنند. فراموش نکنیم فقط و فقط ۲ ماه گذشته است.

من از نتایج چلسی بسیار خوشحالم، اما ما نیاز به بهبود داریم و می دانیم که می توانیم از این هم بهتر شویم. ما زمان زیادی برای تمرین کردن نداشتیم و من در ابتدای ماه آگوست تنها ۸ بازیکن در اختیار داشتم اما حالا ما باید هر ۳ روز یک بار بازی می کنیم، بنابراین شرایط بسیار دشوار است.

در آینده ما می توانیم بهبود یابیم و باید هم از این بهتر بشویم. ما باید از نظر ارائه تاکتیک ها در زمان و در منظر دفاعی پیشرفت کنیم زیرا در حال حاضر ما به رقبا فرصت های زیادی می دهیم. شرایط کواچیچ و رودیگر در روزهای اخیر بهتر شده و من فکر می کنم هر ۲ شرایط بازی کردن برابر یونایتد را دارند. در یک ماه اخیر عملکرد موراتا بهبود یافته و در ۳ روز اخیر او به خوبی تمرین کرده است.”
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *