جیمز نورتون ، جیمز باند بعدی سینما خواهد بود

جیمز نورتون ، جیمز باند بعدی سینما خواهد بود + عکس

در حالی که دانیل کریگ، قرارداد بازی در دو فیلم جیمزباندی دیگر را امضا کرده، خبر می‌رسد جیمز نورتون ، جیمزباند بعدی سینماست.

منابع نزدیک به این مجموعه فیلم اکشن و ماجراجویانه می‌گویند تهیه‌کنندگان آن، نگاه مثبتی به این بازیگر دارند. به همین دلیل، احتمال بسیار زیادی وجود دارد که او جایگزین دانیل کریگ شود. از زمانی که نورتون در مجموعه تلویزیونی «مک مافیا» درخشیده، شایعات مربوط به حضور او در نقش مامور دوصفر هفت افزایش یافته است. این درام جنایتکارانه و دلهره‌آور بی‌بی‌سی، با موفقیت بالایی روبه‌رو شده است. نکته جالب این‌که نورتون در این مجموعه نه‌تنها لباسی شبیه کاراکتر جیمزباند به تن می‌کند، بلکه رفتاری شبیه این کاراکتر دارد. حتی منتقدان هنری از اپیزود اول مجموعه به عنوان نسخه بدل «کازینو رویال» اسم بردند.

جیمز نورتون ، جیمز باند بعدی سینما خواهد بود

مطلب مرتبط: دنیل کریگ در فیلم بعدی جیمز باند حضور خواهد داشت

جیمز نورتون در گفت‌وگو با هالیوود ریپورتر می‌گوید: «برایم بسیار جذاب و دلنشین است که درگیر پروژه بزرگی همچون جیمزباند شوم. امیدوارم این شایعات رنگ واقعیت به خودش بگیرد، اما درحال حاضر، هیچ پیشنهادی در این رابطه دریافت نکرده‌ام و کسی از تهیه‌کنندگان فیلم، با من تماسی نگرفته است!

اپیزود اول مجموعه مک مافیا هم نوعی ستایش و قدردانی از کاراکتر جیمزباند بوده است و به هیچ وجه، قصد تقلید از او را نداشته ایم. کاراکتر آلکس گودمن در این مجموعه که من نقش او را به‌عهده دارم، یک کاراکتر مستقل است و هیچ ارتباطی با کاراکتر جیمزباند ندارد.

امیدوارم دانیل کریگ در پنج فیلم جیمزباندی دیگر هم ظاهر شود. من خودم یکی از طرفداران او هستم و دلم می‌خواهد او همچنان در قالب این شخصیت در تعداد بیشتری فیلم جیمزباندی بازی کند.» دانیل کریگ از سال ۲۰۰۶ به مجموعه فیلم جیمزباند پیوست و تا به حال چهار قسمت فیلم با بازی او روی پرده سینماها رفته است. او سال ۲۰۱۹ در بیست و پنجمین جیمزباند سینما بازی می‌کند.

همچنین بخوانید:

تاریخ اکران بیست‌و‌پنجمین سری James Bond مشخص شد

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *