دوستانم یا زندان هستند یا فوت کرده‌اند!

لوکاس مورا، ستاره برزیلی تاتنهام از روزهای دشواری دوران کودکی خود در برزیل سخن گفت.

ورزش سه: لوکاس مورا، ستاره برزیلی تاتنهام از روزهای دشواری دوران کودکی خود در برزیل سخن گفت. مورا که نیم فصل سال قبل از پاری سن ژرمن راهی تاتنهام شد، از پیرامون تلخ خود در گذشته صحبت کرد اما مدعی شد رویای او در آن مقطع هم فوتبالیست شدن و تغییر سرنوشت خود و خانواده اش بوده است.

دوستانم یا زندان هستند یا فوت کرده‌اند!

لوکاس مورا گفت: “وقتی جوان تر بودم شرایط زندگی خیلی دشوار بود، زیرا خشونت، باندهای تبهکار، اسلحه، مواد مخدر و همه ابعاد یک زندگی توام با جنایتکاری اطراف من وجود داشت. دوستانی داشتم که این زندگی را انتخاب می کنند و حالا برخی از آنها در زندان بوده و برخی نیز فوت کرده اند زیرا آنها راه اشتباهی را انتخاب کردند.

من همیشه در خیابان فوتبال بازی می کردم و رویای من تبدیل شدن به یک فوتبالیست بزرگ بود، پس به همین دلیل من به راه خلاف کشیده نشدم. همیشه اعتقاد داشتم می توانم رویای خود را تحقق بخشم و زندگی متفاوتی را برای خانواده ام به ارمغان آورم.

در پنج ماه اول حضور در تاتنهام درگیر سازگاری با زندگی، لیگ، سرمربی، کشور و یک باشگاه جدید بودم. فوتبال در اینجا بسیار پویا است و فشار بازی بسیار بالا است. در حال حاضر شرایط خوبی دارم اما می توانم بهتر از این هم عمل کنم.”
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *