فصل دوم The Terror

جوزف کوبوتا لادیکا قسمت اول از فصل دوم The Terror را کارگردانی می کند

در صورتی که شما تابحال چیزی از سریال دیدنی شبکه‌ی AMC یعنی The Terror «ترور» نشنیده باشید، باید به شما بگوییم که این سریال یک آنتولوژی بود که فصل دوم آن با شورانرهای جدید و داستانی تازه ساخته خواهد شد. فصل دوم The Terror توسط الکساندر وو (Alexander Woo) خالق True Blood و مک بورنستین (Max Borenstein) نویسنده‌ی Kong: Skull Island و در ده قسمت ساخته خواهد شد و الکساندر وو شورانر آن خواهد بود. فصل جدید در جنگ جهانی دوم و در یک فضایی بی‌نظیر از یک جامعه‌ی آمریکایی-ژاپنی دنبال می‌گردد. برای آگاهی از جزئیات خبر در ادامه با روژان همراه باشید.

به گزارش خبرگزاری Deadline، جوزف کوبوتا لادیکا (Josef Kubota Wladyka) کارگردان Narcos، کارگردانی قسمت اول این فصل جدید را برعهده خواهد داشت. وو در این رابطه گفت:

ما بسیار خوشحالیم که به آرزویمان رسیدیم و جوزف کوبوتا لادیکا را به کارگردانی انتخاب کردیم. نه تنها او یک استعداد ثابت شده است، بلکه او یک ژاپنی آمریکایی است و می‌تواند یک ارتباط شخصی با این اثر برقرار کند.

دیگر افتخارات لادیکا در کارگردانی عبارتند از سریال‌های Fear the Walking Dead از AMC و Animal Kingdom از شبکه‌ی TNT و Outcast از Cinemax.

ما هنوز نمی‌دانیم که چه بازیگرانی قرار است در فصل دوم این سریال بازی کنند اما باتوجه به تیم بازیگری فصل اول، می‌توان حدس‌هایی زد. AMC قول داده است که سریال تا ۲۰۱۹ آماده شود. تا آن زمان سینما گیفما حتما اخبار بیشتری از «ترور» را برای شما پوشش خواهد داد.

Collider

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *