وقتی شوهرم ارتباط شیطانی ام با مرد غریبه را فهمید او را به آتش کشیدم!

زن جوان که با مرد دیگری ارتباط شیطانی داشت برای پایان دادن به اختلافات با شوهرش اقدام به آتش افروزی مرگبار در خانه اش زد.

ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه ۳۰ آبان ماه امسال ماموران منطقه چوئبده آبادان در جریان آتش سوزی هولناک قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای تحقیقات فنی پای در محل گذاشتند.

ماموران در تجسس های ابتدایی پی بردند مرد جوانی به نام عبدالحسین ۳۴ ساله در آتش سوزی خانه اش دچار سوختگی شدید شده است که خیلی زود مرد جوان به بیمارستان سوختگی طالقانی اهواز منتقل شد.

تلاش پزشکان برای نجات جان این مرد ادامه داشت اما عبدالحسین به خاطر شدت سوختگی روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت .

کارشناسان سازمان آتش نشانی آبادان در بررسی های متوجه عمدی بودن این آتش سوزی مرگبار شدند و همین کافی بود تا با جنایی شدن پرونده تیمی از ماموران پلیس آگاهی آبادان برای افشای راز این آتش سوزی مرگبار وارد عمل شوند.

مطلب مرتبط: عروس ۱۹ ساله شوهرش نیما را با نوشیدنی کشت / سارا با علی ارتباط داشت و..!+ عکس

کارآگاهان در گام نخست به همسر عبدالحسین که کوثر ۲۹ ساله است مشکوک شدند و با اقدامات فنی و بررسی تماس های تلفنی وی متوجه رابطه پنهانی زن جوان با مرد دیگری شدند.

همین کافی بود تا زن جوان به عنوان مظنون اصلی پرونده بازداشت شد و هدف تجسس های فنی ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار گرفت.

زن جوان ابتدا سعی داشت خود را بیگناه معرفی کند اما وقتی در تناقض گویی هایش گرفتار شد و دید ماموران متوجه رابطه پنهانی وی شده اند به ناچار لب به سخن باز کرد.

زن جوان به ماموران گفت: از چندی قبل همسرم متوجه رابطه پنهانی ام با مرد دیگری شد و از همان روز اختلافات ما شروع شد تا اینکه تصمیم گرفتم برای پایان دادن به این اختلافات دست به قتل او بزنم.

وی افزود: روز حادثه همسرم داخل خانه خوابیده بود که روی او بنزین ریختم و اقدام به آتش افروزی او کردم و خودم از خانه فرار کردم. فکر نمی کردم ماجرای قتل همسرم با این آتش سوزی فاش شود.

بنا به این گزارش، زن جوان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار گرفته است.

همچنین بخوانید:

خواستگار سمج دست و پای دختر همسایه را بست و او را آتش زد!+ عکس

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *