آموزش جستجوی بخشی از یک ویدیو در یوتیوب در مرورگر کروم

آموزش جستجوی بخشی از یک ویدیو در یوتیوب در مرورگر کروم

ویدیوهای یوتیوب، چه خوب و چه بد، همان اول کار سر اصل مطلب نمی رود. اغلب مقدمه ای کوچک دارد و توضحیات مفصل در مورد اینکه چرا این ویدیو ساخته شده و بحث طولانی در مورد موضوع مورد نظر قبل از نکته اصلی دارد. اگر در حال تماشای ویدیویی از یوتیوب باشید و به دنبال بخشی خاصی از این ویدیو باشید به سختی می توانید آن را پیدا کنید. در این مقاله قصد داریم نحوه جستجوی بخشی از یک ویدیو در یوتیوب را به شما آموزش دهیم. پس ادامه مطلب را با روژان همراه باشید.

در مرورگر کروم افزونه ای به نام Invideo for Youtube وجود دارد که امکان جستجوی بخشی از یک ویدیو در سایت یوتیوب را فراهم می کند. البته مانند هر جستجوگر دیگری نیاز به کلمه ای کلیدی دارید. که در این مورد یک مورد از گفتگوهای ویدیو را باید در ذهن داشته باشید مثلا اگر بخواهید قسمت خنده دار بتمن علیه سوپرمن را پیدا کنید باید کلمه Save Martha (نجات مارتا) را جستجو کنید.

ترفند جستجوی بخشی از یک ویدیو در یوتیوب با افزونه Invideo for Youtube

در مرحله اول افزونه Invideo for Youtube را نصب کرده و وارد یوتیوب شوید، حالا کلید Open Invideo را در پایین سمت راست ویدیو می بینید؛ روی آن کلیک کنید تا باکس جستجو باز شود.

آموزش جستجوی بخشی از یک ویدیو در یوتیوب در مرورگر کروم

در بخش جستجو قسمتی از گفته های داخل ویدیو را وارد کرده و اینتر را بزنید. افزونه همه بخشی که می خواهید را پیدا نمی کند و قسمتی از آن را پیدا می کند. حالا روی هر کدام از نتایج جستجو که کلیک کنید مستقیم به همان بخش ویدیو خواهید رفت.

آموزش جستجوی بخشی از یک ویدیو در یوتیوب در مرورگر کروم

گفتنی است این افزونه برای موزیک ویدیوها و برخی ویدیوهای آموزشی کاربرد ندارد. چرا که جستجوی آن بر اساس کپشن ویدیو می باشد.

امیدواریم این آموزش مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

همچنین بخوانید:

ترفند ساخت کانال در یوتیوب YouTube

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *