یوونتوس به دنبال مدافع در لالیگا

یوونتوس قصد دارد برای سال بعد یکی از بین مارسلو بازیکن برزیلی رئال مادرید یا یوردی آلبا مدافع اسپانیایی بارسا را جذب کند.

ورزش سه: یوونتوس قصد دارد برای سال بعد یکی از بین مارسلو بازیکن برزیلی رئال مادرید یا یوردی آلبا مدافع اسپانیایی بارسا را جذب کند.

 یوونتوس هنوز با الکساندر ساندرو، مدافع برزیلی و ۲۶ ساله خود تمدید قرارداد نکرده است و طبق اخبار بیانکونری قصد دارد یکی از بین مارسلو، مدافع برزیلی رئال مادرید یا یوردی آلبا مدافع اسپانیایی بارسلونا را جایگزین او کند.

یوونتوس به دنبال مدافع در لالیگا

اگرچه هم باشگاه یوونتوس و هم الکس ساندرو مکررا در مورد تمدید قرارداد صحبت کرده اند، اما هنوز هیچ توافق بین طرفین صورت نگرفته است و احتمال جدایی ساندرو بیشتر از همیشه شده است. حالا و طبق ادعای توتو اسپورت، مذاکرات بین یوونتوس و ساندرو متوقف شده است و بیانکونری گزینه های دیگری را ارزیابی می کند.

در تابستان اخبار زیادی در مورد تمایل مارسلو به همبازی شدن با کریستیانو رونالدو شنیده شد و هنوز هم احتمال رخ دادن این انتقال برای تابستان سال بعد وجود دارد.

گزینه دوم یوونتوس، یوردی آلبا مدافع بارسلونا است که ظاهرا تمایلی به تمدید قرارداد خود با این تیم ندارد و با توجه به اتمام آن در سال ۲۰۲۰، یوونتوس در نظر دارد وی را راهی تورین کند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *