پزشک شیطان صفت 125 دختر ژیمناست را مورد آزار جنسی قرار داد

پزشک شیطان صفت ۱۲۵ دختر ژیمناست را مورد آزار جنسی قرار داد + تصاویر

لاری ناسار ۵۴ ساله به اتهام تجاوز به چندین ورزشکار جوان به ۶۰ سال زندان محکوم شد. پزشک سابق تیم ملی ژیمناستیک المپیک امریکا به اتهام آزار جنسی دست کم ۱۲۵ ژیمناست زن و دختر کم سن و سال در به مجازات سنگینی محکوم شد.

«لاری ناسار» در فاصله سال‌های ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۵ با همراهی تیم ملی در رقابت‌های مختلف، به بهانه درمان مشکلات جسمی اعضای تیم، آنها را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

پزشک شیطان صفت 125 دختر ژیمناست را مورد آزار جنسی قرار داد

مطلب مرتبط: مردان داعشی چگونه دختران اروپایی را جذب خود می کنند؟

این پزشک ۵۴ ساله در اعترافات سیاهش به آزار زنان جوان و دختران کمتر از ۱۳ سال اعتراف کرده و مدعی شده برخلاف اسنادی که در پرونده پزشکی ورزشکاران ثبت کرده، شیوه درمان‌اش غیرقانونی بوده است.تعدادی از قهرمانان ژیمناست امریکا که در طول سال‌ها مجبور به سکوت درباره این فساد آشکار شده بودند، پس از حضور در دادگاه علیه متهم شهادت دادند. گفته می‌شود این پزشک که ۶ ماه قبل مجوز طبابتش باطل شده است، با حضور شاکیان بار دیگر محاکمه و به ۶۰ سال زندان محکوم شد.

پزشک شیطان صفت 125 دختر ژیمناست را مورد آزار جنسی قرار داد

 «مک کایلا مارونی» قهرمان المپیک سال ۲۰۱۲ در ژیمناستیک هنری در ترکیب تیم آمریکا فاش کرد به مدت ۷ سال مورد تجاوز« لاری ناسار» پزشک تیم قرار گرفته است.

مطلب مرتبط: معلم خصوصی زن به دانش آموزش در ماشین شاسی بلند تعرض کرد + عکس

این ورزشکار ۲۱ ساله در توییتر نوشت که از سن ۱۳ سالگی به طور منظم مورد آزار جنسی قرار گرفته است. وی تصریح کرد: « در نوجوانی پایم به مطلب این دکتر شیطان صفت باز شد و من که در آرزوی شرکت در بازی های المپیک بودم و برای رسیدن به آرزویم مجبور به تحمل خیلی چیزهای چندش آور شدم».

لاری ناسار پزشک تیم آمریکا در اوت سال ۲۰۱۶ یکی از چهره های پرونده تجاوز جنسی به ورزشکاران بود. لاری ناسار بیش از ۱۲۵ زن را مورد آزار جنسی قرار داده است. مک کایلا مارونی در سال ۲۰۱۲ برنده مدال طلای المپیک شد و در سال ۲۰۱۶ به دلیل مشکلات جسمی از ورزش کنار رفت.

همچنین بخوانید:

شگرد مرد رمال برای آزار مشتری هایش توسط مادر شوهر عروس نازا فاش شد + تصاویر

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
One thought on “پزشک شیطان صفت ۱۲۵ دختر ژیمناست را مورد آزار جنسی قرار داد + تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *