راز سیاه برهنه کردن دانش آموزان دختر از سوی معلم در کلاس + عکس

راز سیاه برهنه کردن دانش آموزان دختر یک مدرسه از سوی معلم شیطان صفت پس از ۴۷ سال با ارسال یادداشت های بعضی از این دانش آموزها فاش شد.

به گزارش رسانه‌های انگلیس، «ریچارد هیلاری» ۶۷ ساله که سال‌ها معلم دختران نوجوان درمدارس شهر «همپشایر» بود متهم است در فاصله سال‌های ۱۹۷۰ تا ۱۹۸۰، دختران ۱۱ تا ۱۵ ساله مدارس محل فعالیتش را پس از آزار و اذیت، مجبور به عریان شدن در برابر دوربینش که در کلاس نصب  کرده بود، است.

مطلب مرتبط: فیلم برهنه کردن دختر جوان از سوی چند زن در خیابان که معشوقه شوهر یکی از آن ها بود!

در حالی که این تبهکارمدتی بعد و با شکایت والدین چند نفر از دختران دانش‌آموز بازداشت شده و تحت بازجویی قرارگرفته بود اما به‌دلیل انکار جرایمش و کافی نبودن مدارک و مستندات موفق به فرار از چنگال عدالت شده بود. تا اینکه با گذشت بیش از چهار دهه از آن روزهای شوم، ارسال یادداشت‌های روزانه تعدادی از قربانیانش برای پلیس، مأموران را به‌ سرنخ‌های طلایی رساند و آنها در اقدامی غافلگیرانه وارد خانه متهم شده و موفق به کشف اسناد و مدارکی شدند که به روباه پیر اجازه فرار دوباره نداد.

این تبهکارکه چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت سرانجام در دادگاه اعتراف کرد و با حکم قاضی به ۱۵ سال زندان محکوم شد.

آلبوم تصاویر غیراخلاقی معلم مرد مدرسه‌ای در شهر «همپشایر» انگلیس پس از حدود ۴۷ سال با بازخوانی یادداشت‌های روزانه قربانیانش فاش شد.

همچنین بخوانید:

مربی مهد کودکان را برهنه می کرد و آنها را آزار می داد + عکس

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *