نقد و بررسی بازی بیلیارد آنلاین 8 Ball Pool + لینک دانلود

نقد و بررسی بازی بیلیارد آنلاین ۸ Ball Pool + لینک دانلود

اگر علاقمند بازی بیلیارد هستید و دوست دارید که این بازی را در موبایل خود به صورت آنلاین با گیمرهای دیگری انجام دهید، بازی زیبای ۸ Ball Pool بیلیارد آنلاین این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد. در ادامه این مقاله به معرفی بازی ۸ Ball Pool بیلیارد آنلاین پرداخته و لینک دانلود آن را ارائه می‌کنیم. با ما همراه باشید.

بازی یا بهتری بگوییم ورزش بیلیارد یکی از ورزش هایی است که علاقمندان دوآتیشه خود را دارد. حال تصور کنید که بتوانید این ورزش را در گوشی خود تجربه کنید و با گوشی به رقابت با سایر گیمرهای علاقمند به این ورزش بپردازید. انجام این کار با بازی ۸ Ball Pool بیلیارد آنلاین امکانپذیر می‌شود.

رابط کاربری بازی ۸ Ball Pool بیلیارد آنلاین

اگر علاقمند به ورزش بیلیارد باشید، شک نکنید که بازی بیلیارد آنلاین ۸ Ball Pool  برایتان اعتیادآور می‌شود! بازی به صورت آنلاین قابل انجام است و افراد زیادی در سراسر دنیا این بازی جذاب را انجام می‌دهند. سازندگان این بازی سعی کرده‌اند که محیط و رابط کاربری نسبتا ساده و در عین حال کاربرپسندی را ارائه کنند و به نظر ما در این راستا کاملا موفق بوده‌اند. ترکیب رنگ‌ها در بخش‌های مختلف بازی و حتی در حین رقابت روی میز بیلیارد بسیار خوب انجام شده و منوی بازی به هیچ عنوان سردرگم کننده نیست.

برای شروع یک رقابت کافیست که از منوی بازی گزینه Play 1 on 1 را انتخاب کنید. همچنین برای تجربه یک رقابت دوستانه با دوستتان هم می‌توانید از گزینه Play With Friends استفاده نمایید. البته برای بکارگیری این ویژگی و ایجاد یک رقابت با دوست خود باید حتما وی را به لیست دوستانتان اضافه کرده باشید. بنابراین به صورت کلی سادگی رابط کاربری بازی و استفاده از رنگ های متنوع در آن منجر شده که گیمرها به شکل بهتری با بازی ۸ Ball Pool  ارتباط برقرار سازند.

ایده بازی ۸ Ball Pool بیلیارد آنلاین و مرور گیم پلی آن

در بازی زیبای ۸ Ball Pool  تمام قوانین فیزیک و بیلیارد واقعی اعمال شده‌اند و شما به هیچ وجه نمی‌توانید از ترفندهای عجیب و غیرواقعی برای پیشرفت در بازی استفاده کنید. پس گیم پلی بازی واقع‌گرایانه طراحی شده است. متاسفانه بازی فقط شامل ایت بال می‌شود و گیمرها را از انجام بازی های دیگری مثل پیرامید، اسنوکر و غیره محروم کرده است. مطمئنا اگر در بیلیارد آنلاین ۸ Ball Pool شامل میز اسنوکر و بازی های متنوع دیگری که می‌توان روی میز بیلیارد انجام داد می‌شد، تجربه دلنشین‌تر را برای گیمرها به ارمغان می‌آورد. بنابراین ایده بازی محدود به ایت بال بوده و شامل زیرشاخه‌های دیگر ورزش بیلیارد نمی‌شود.

مطلب مرتبط: معرفی و بررسی بازی مثلث مرگ / جدال با زامبی ها + لینک دانلود

زمانی که برای اولین بار وارد محیط بازی می‌شوید یک دوره آموزشی بسیار کوتاه برایتان ارائه خواهد شد که خیلی سریع شما را با نحوه کنترل چوب بیلیارد اودار و ضربه زدن به توپ های دیگر در جریان بازی آشنا می‌کند. خوشبختانه برای انجام بازی لزومی مبنی بر ساخت اکانت ندارید، اما اگر تمایل دارید دستاوردهایتان در بازی ذخیره شود، بهتر است همان ابتدای کار برای خود یک اکانت اختصاص بسازید.

نقد و بررسی بازی بیلیارد آنلاین 8 Ball Pool

اگر از ساخت اکانت در بازی ۸ Ball Pool صرف نظر کنید، به عنوان “میهمان” در آن شرکت خواهید کرد و مثل حالت ثبت نام شده قادر به شرکت در رقابت های آنلاین خواهید بود.  فراموش نکنید که بازی ۸ Ball Pool یک بازی آنلاین است، بنابراین برای انجام آن به اتصال اینترنت نیاز دارید.

بازی زیبای ۸ Ball Pool بیلیارد آنلاین را می‌توانید در قالب یک رقابت دو نفره یا تورنمنت انجام دهید. در هر دو حالت رقیب های شما به صورت آنی و تصادفی می‌شوند، مگر در شرایطی که با استفاده از گزینه Play With Friend یکی از دوستانتان را به عنوان رقیب انتخاب و به انجام بازی با او بپردازید. در بازی میز بیلیارد از بالا نمایش داده می‌شود و هر فرد برای هر یک از ضرباتش مدت زمان مشخصی فرصت دارد، بنابراین سرعت عمل هم در بازی مذکور نقش مهمی ایفاء می‌کند.

با شرکت کردن در هر مسابقه مقداری سکه از دو گیمر کسر می‌شود و برنده رقابت تمام سکه‌ها را جمع‌آوری خواهد کرد. زمانی که با همین شیوه در تورنمنت های بازی ۸ Ball Pool بیلیارد آنلاین شرکت کنید و برنده شوید، سکه‌های بسیار زیادی به دست خواهید آورد چرا که شرکت کنندگان در تورنمنت افراد بیشتری هستند. البته فراموش نکنید که برنده شدن در تورنمنت های بازی ۸ Ball Pool بیلیارد آنلاین به هیچ وجه کار ساده‌ای نیست! برخی از گیمرهای این بازی حتی اجازه یک بار ضربه زدن به توپ را هم به شما نخواهند داد و خیلی سریع توپ های روی میز را اصطلاحا با یک اودار جمع‌ می‌کنند.

به تدریج و با پیشرفت در بازی لول آپ می‌شوید و می‌توانید در مکان های جدیدتری بازی کنید. همچنین قابلیت ارتقاء چوب یا اودار، میز بیلیارد و غیره هم از دیگر آپشن هایی است که به تدریج پیش رویتان قرار داده می‌شوند. در جریان بازی بیلیارد آنلاین ۸ Ball Pool یک بخش اختصاصی به عنوان گردونه شانس هم ارائه شده که با گذشت هر مدت زمان خاصی یک بار قابل استفاده خواهد بود و برایتان سکه یا جوایز دیگر را به ارمغان می‌آورد.

زمانی که شما قصد دارید با چوب بیلیارد به توپ ضربه بزنید راهنمایی برایتان نمایش داده می‌شود که مسیر حرکت توپ را تا حدی مشخص خواهد کرد. این راهنما بسیار کاربردی است و باید سعی کنید در جریان بازی کاملا به آن دقت کنید. همچنین قدرت ضربات هم توسط گیمر قابل کنترل هستند. یکی دیگر از نقاط قوت بازی مربوط به امکان تعیین محل ضربه زدن توپ سفید رنگ کیو بال با چوب اودار می‌شود که مستقیما بر روی نحوه حرکت توپ سفیده رنگ تاثیرگذار خواهد بود. این ویژگی در ورزش بیلیارد اصطلاحا “افه گرفتن” نامیده می‌شود که به طور دقیق در بازی ۸ Ball Pool  شبیه سازی شده است.

مطلب مرتبط: معرفی و بررسی بازی Dancing Line + لینک دانلود

نقد و بررسی بازی بیلیارد آنلاین 8 Ball Pool

به صورت کلی اگر از علاقمندان به بازی بیلیارد باشید، شک نکنید که عاشق بیلیارد آنلاین خواهید شد. لازم به اشاره است که در بازی امکان ارسال پیام های متنی پیش فرض و مشخصی هم وجود دارد و دو گیمر بدین صورت در جریان بازی قادر به چت کردن با یکدیگر خواهند بود. بنابراین در مجموع بازی ۸ Ball Pool ایده نسبتا ساده و گیم پلی جذابی را شامل می‌شود.

گرافیک، صداگذاری و سازگاری بازی ۸ Ball Pool بیلیارد آنلاین

همانطور که پیش از این اشاره شد و در عکس های ضمیمه شده هم می‌بینید، بازی بیلیارد آنلاین ۸ Ball Pool یک گرافیک نسبتا ساده را ارائه می‌کند، اما نحوه حرکت توپ ها روی میز بیلیارد در بازی بسیار دقیق و خوب طراحی شده‌اند. طی تمام مسابقات،  گیمر میز بیلیارد و توپ های موجود روی آن را از نمای بالا مشاهده می‌کند و تقریبا با یک محیط دو بعدی پیشرفته رو به رو است.

صداگذاری مطلوب هم از دیگر ویژگی‌های بازی زیبای ۸ Ball Pool محسوب می‌شود. صدای برخورد توپ ها و ضربه زدن با اودار به کیو بال در جریان بازی به خوبی طراحی شده و بسیار لذت بخش خواهد بود. از نظر سازگاری هم بازی ۸ Ball Pool بیلیارد آنلاین  با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد و به صورت رایگان از اپ استور و گوگل پلی استور قابل دانلود خواهد بود.

خریدهای درون برنامه‌ای بازی ۸ Ball Pool بیلیارد آنلاین

بازی بیلیارد آنلاین ۸ Ball Pool شامل خریدهای درون برنامه‌ای می‌شود که البته برای پیشروی در بازی ملزم به استفاده از این خریدها نخواهید بود. انجام این خریدها با کارت های شبکه شتاب امکانپذیر نیست، بنابراین عملا شما در شرایط عادی قادر به استفاده از خریدهای درون برنامه‌ای این بازی نخواهید بود.

نقاط قوت

    شبیه سازی عالی بازی ایت بال

    امکان انجام بازی به صورت آنلاین

    امکان شرکت در تورنمنت های مختلف

    امکان از دست دادن یا به دست آوردن سکه با برنده شدن یا باختن در مسابقات

    امکان ارتقاء میز و اودار

    صداگذاری خوب

نقاط ضعف

    بازی فقط شامل ایت بال می‌شود و از اسنوکر، پیرامید و غیره پشتیبانی نمی‌کند

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپ استور

دانلود از کافه بازار

همچنین بخوانید:

چگونه تعویض سریع در فیفا ۱۸ را تنظیم و از آن در بازی استفاده کنیم؟

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *