خواستگاری جوان آدم ربا از یک دختر در دادسرا

خواستگاری جوان آدم ربا از یک دختر در دادسرا / فرصت ۷ روز برای عقد

خواستگاری جوان آدم ربا : پسر جوان که با فریب دختر مورد علاقه‌اش، سناریوی فریب او را از خانه طراحی کرده بود، ‌یک هفته فرصت دارد با دختر جوان ازدواج کند.

روزهای پایانی هفته گذشته مردی با حضور در دادسرای جنایی تهران شکایت کرد که پسری جوان دخترش را به بهانه ازدواج فریب داده تا او از خانه فرار کند. اکنون از پسر مزاحم شکایت دارم. می‌ترسم بلایی برسر او آورده باشد.

 

با شکایت او و تشکیل پرونده قضایی، پسر جوان تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دو روز پیش بازداشت شد. او دیروز همراه دختر مورد علاقه‌اش برای تحقیقات به دادسرای جنایی تهران منتقل شدند.

پسر جوان به قاضی پرونده گفت: من هشت ماه پیش از طریق تلگرام با دختر جوان آشنا شده و ارتباطمان شکل گرفت. هر از گاهی همدیگر را ملاقات می‌کردیم. کم کم به هم علاقه‌مند شده و تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم. چون شرایط مالی و کاری‌ام خوب نبود و به سربازی نرفته بودم، نمی‌توانستم برای ازدواج اقدام کنم بنابراین به هم قول دادیم که مدتی صبر کنیم تا شرایط مالی‌ام بهتر شود و بعد به خواستگاری او بروم.

مطالب مرتبط: خواستگار سمج دست و پای دختر همسایه را بست و او را آتش زد!+ عکس

                      دستگیری ۴۱ پسر دبیرستانی در مشهد / آن ها با مردان قرار می گذاشتند!

پسر جوان ادامه داد: همه چیز بخوبی پیش می‌رفت تا این‌که متوجه شدم پای خواستگار دیگری به خانه آنها باز شده و دیر یا زود ممکن است دختر مورد علاقه‌ام ازدواج کند. به همین خاطر تصمیم به فرار گرفتیم.

این درحالی بود که دخترجوان نیز گفت، به متهم علاقه‌مند است و می‌خواهد خانواده‌اش با ازدواج آنها موافقت کنند. او نمی‌خواهد بدون رضایت خانواده‌اش ازدواج کند.

با توجه به گفته‌های این دو نفر، خانواده دختر جوان به شرط این‌که آنها در یک هفته آینده به عقد یکدیگر درآیند با این ازدواج موافقت کردند. این خانواده اعلام کردند اگر این عقد در زمان تعیین شده انجام نگرفت همچنان با این ازدواج مخالفت می کنند.

همچنین بخوانید:

پسر همسایه از دختر ۱۶ ساله باردار در جلسه دادگاه تهران خواستگاری کرد + عکس

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *