راک قصد دارد فرانچایز سریع و خشن را برای اسپین آف آن ارتقاء می دهد

دواین جانسون Dwayne Johnson یا همان شخصیت راک The Rock، قصد دارد تا فرانچایز سریع و خشن را با متمرکز کردن بر روی شخصیت خودش یعنی هابز Hobbs ارتقا دهد. با توجه به این‌که این شخصیت تا فیلم پنجم در فرانچایز حضور نداشت، اما اکنون تصور فرانچایز Fast and Furious بدون او سخت است. هابز یک پلیس بین‌المللی است که ابتدا به دنبال دستگیری دام Dom با بازی وین دیزل Vin Diesel و افرادش در فیلم پنچم فرانچایز بود و بعد از آن همگی به یک تیم تبدیل شدند.

دواین جانسون یک رابطه‌ی منحصر بفردی را با جیسون استاتهام Jason Stotham یا شخصیت دکارد شاو Deckard Shaw در Fate of the Furious به نمایش گذاشت. یک تیزر در تیتراژ فیلم آماده شده بود که نشان دهد این دو شخصیت در حال آماده شدن جهت یک اسپین آف هستند اما نشان داده نشد. از آن زمان تا کنون تایید شده است که هابز برای فیلم انفرادی خودش آماده می‌شود و شاو نیز بخشی از آن خواهد بود.

جانسون که این روزها بیشتر اوقات سرش شلوغ است، در یک مصاحبه با Entertainment Weekly در مورد احساسش درباره‌ی این مجموعه و شخصیت‌هایش گفت:

مطلب مرتبط: بازیگر سریع و خشن راننده مسافر ایرانی شد! +عکس

   « این یک فرایند چالش برانگیز بوده است چرا که از همان روز اول که من به بازیگران پیوستم، احساس امیدواری داشتم و می‌خواستم از آن لذت ببرم و یک شخصیتی خلق کنم که مردم دوست داشته باشند و فرانچایز محبوب شود. اما در فرایند ارتقای فرانچایز، من همیشه عقیده داشتم باید شخصیت هایی خلق کنیم که بتوانند به تنهایی زندگی کنند.»

درحال حاضر جانسون به تعدادی از ستارگان Fast and Furious در طی تولید سریع و خشن اشاره کرده است. او در صفحه‌ی اینستاگرامش شخصیت وین دیزل را در طی تولید فیلم معرفی کرد. جانسون برای نقش خودش می‌خواهد تا با بیشترین تمرکز این کار را دهد. وی گفت:

  «در انتهای روز تنها چیزی که من می‌خواهم این است که یک فیلم عالی برای هواداران بسازم. من هرگز در این کار که مستقیما با فرانچایز در ارتباط است، تسلیم نخواهم شد.»

فرانچایز سریع و خشن می‌رود تا با فیلم دهم خودش پایان یابد. اما با توجه به موفقیت‌های بزرگ این فرانچایز، استودیو به دنبال راهی برای ادامه دادن و زنده نگه داشتن آن است. اسپین آف هابز باید توسط مخاطبان سنجیده شود تا مشخص گردد چقدر محبوب خواهد بود. این نکته را نیز باید گفت که هابز احتمالا مشهورترین شخصیت فیلم است و این می‌تواند دلیلی بر جالب بودن آن باشد.

جانسون در حال حاضر بسیار پر کار است و فیلم‌های او مثل Jumanji: Welome To The Jungle جومانجی: به جنگل خوش آمدید، Skyscraper آسمان خراش و Jungle Cruise در شرف اکران هستند. همچنین شایعه شده است که او نقش بلک آدام Black Adam را در Suicide Squad 2 جوخه انتحار ۲ بازی کند.

همچنین بخوانید:

اسپین آف سریع و خشن با بازی راک و جیسون استاتهام ساخته خواهد شد!

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *