تجاوز به خواهر

برادر زنم را کشتم چون به همسرم تجاوز کرده بود! + عکس

قتل به خاطر تجاوز برادر به خواهر : با نقض حکم قصاص مرد جوان که ۱۰ سال قبل برادر زنش را کشته بود، متهم صبح دیروز از زندان به شعبه نهم دادگاه کیفری تهران انتقال یافت وبرای دومین بار محاکمه شد.

در این جنایت که دی سال ۸۶ رخ داد مردجوان افغان تبار که با ضربات کارد هدف قرارگرفته وبه بیمارستانی در جنوب تهران منتقل شده بود روی تخت جان سپرد. همزمان با اعلام این جنایت به پلیس، تیمی از کارآگاهان جنایی به همراه بازپرس کشیک قتل راهی بیمارستان شدند تا اینکه درتحقیقات معلوم شد مقتول توسط شوهر خواهرش کشته شده است.

بنابراین غلام – متهم ۳۴ ساله – پس ازدستگیری تحت بازجویی قرار گرفت. او گفت: «چند روزقبل همسرم مرا ازماجرایی باخبرکرد که احساس کردم دنیا روی سرم خراب شده است.همسرم گفت که برادرش عبدالله به او تجاوز کرده است،به همین خاطر خونم به جوش آمد ونقشه قتل برادرزنم را کشیدم.

مطلب مرتبط: بهنام با تهدید چاقو دختر جوان را داخل پارکینگ خانه برد و !!! + عکس

پس از این اعتراف‌ها و تکمیل تحقیقات، غلام محاکمه و با حکم قضات به قصاص – اعدام – محکوم شد. اما این حکم از سوی قضات شعبه بیستم دیوانعالی کشور نقض شد. چراکه قضات عالی رتبه اعلام کردند دفاعیات ودلیل متهم درارتکاب قتل مورد توجه قرار نگرفته است.

به همین خاطر صبح دیروز متهم در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی کشکولی و با حضور قاضی عباسی – مستشار دادگاه – تحت محاکمه قرار گرفت.این محاکمه درحالی انجام شد که اولیای دم مقتول – به غیر از همسر قاتل – حضور نداشتند. به همین دلیل نماینده دادستان درخواست مجازات شایسته را از قضات کرد.

سپس وکیل متهم در جایگاه قرار گرفت وگفت: «موکل بنده باتوجه به اظهارات همسرش که اعلام کرده بود برادرش به او تجاوز کرده است مرتکب قتل شده وتمام اظهارات همسر موکلم نیزدر پرونده موجود است. بنابراین موکلم برادر زنش را مهدورالدم دانسته واو را کشته است.پس با توجه به این شرایط خواستارآزادی‌اش هستیم.پس از پایان اظهارات وکیل متهم، قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند تا حکم‌شان را صادرکنند.

همچنین بخوانید:

شگرد مرد رمال برای آزار مشتری هایش توسط مادر شوهر عروس نازا فاش شد + تصاویر

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
One thought on “برادر زنم را کشتم چون به همسرم تجاوز کرده بود! + عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *