راننده سرویس مدرسه 2 سال دختر 9 ساله را مورد آزار و اذیت جنسی قرار می داد!

راننده سرویس مدرسه ۲ سال دختر ۹ ساله را مورد آزار و اذیت جنسی قرار می داد!

دختر ۱۶ساله که مدعی است شش سال قبل وقتی که ۹سال داشته به مدت دو سال از سوی راننده سرویس مدرسه مورد آزار قرار گرفته است دیروز در دادگاه حاضر شد و راز تکان دهنده را برملا کرد.

راننده سرویس مدرسه اما منکر آزار شیطانی این دختر شد

به گزارش گروه جنایی رکنا، رسیدگی به این پرونده به دنبال شکایت یک دختر ۱۶ ساله به نام مهناز در دستور کار پلیس قرار گرفت. این دختر که همراه پدر و مادرش به پلیس آگاهی رفته بود، گفت شش سال قبل وقتی که ۹ ساله بودم از سوی راننده سرویس مدرسه مورد آزار قرار گرفتم.

این دختر در تشریح جزئیات ماجرا گفت: من کلاس سوم دبستان درس می خواندم، راننده سرویس مدرسه هر روز به دنبال می‌آمد تا مرا به مدرسه ببرد. اما او طی دو سال بعد از مدرسه مرا به خانه اش می برد و آزار می داد.

کلاس سوم تا پنجم را به اجبار پدر و مادرم به مدرسه می رفتم. نمی خواستم به مدرسه بروند اما جرات نداشتم در این باره حرفی به پدر و مادرم بزنم. پدر و مادرم فکر می کردند راننده سرویس مرد خوبی است. به همین خاطر دوسال سکوت کردم و وقتی کلاس پنجم را به پایان رساندم دیگر راننده سرویس را ندیدم. اما خاطره دوسال آزار هرگز از ذهنم پاک نمی شود. به همین خاطر به افسردگی مبتلا شدم.

مطلب مرتبط: دختر ۱۶ ساله با گلوله به زندگی مرد متجاوز پایان داد! + عکس

پدر و مادرم مرا برای درمان پیش یک روان شناس بردند و آنجا بود که ماجرا را به روانشناس توضیح داد. حالا بعد از ۶ سال که این راز برملا شده آمده ام تا از راننده سرویس مدرسه شکایت کنم. وقتی پزشکی قانونی ادعای این دختر را تایید کرد متهم ۶۴ ساله بازداشت شد.

این مرد میانسال دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور یک مستشار پشت درهای بسته و غیر علنی پای میز محاکمه ایستاد.

در این جلسه دختر نوجوان به تشریح جزئیات دو سال آزار شیطانی پرداخت و نشانی های خانه مرد سالخورده را که در آن مورد آزار قرار می گرفت به قضات ارائه داد. متهم اما ادعا کرد بی گناه است.

این مرد گفت من هرگز این دختر را آزار ندادم. فقط یک بار او را به خانه بردم تا کتاب به او هدیه بدهم. حالا هم نمی دانم چرا بعد از شش سال چنین ادعایی را مطرح کرده است.

پدر شاکی گفت: وقتی این ماجرا برملا شد شوکه شدم. من از خانواده سایر بچه هایی که با سرویس این متهم به مدرسه می‌رفتند صحبت کردم و فهمیدم این مرد چند نفر دیگر از بچه‌های مدرسه را نیز آزار داده بود اما خانواده آنها حاضر نشدند از وی شکایت کنند. این مرد یک شیطان است و برای او اشد مجازات می خواهم.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کنند.

همچنین بخوانید:

آزار شیطانی دختر جوان و یک زن شوهردار در بزرگراه آزادگان + عکس

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *