خالدی: فقط به شکست استقلال فکر می‌کنیم

امید خالدی، مدافع تیم فوتبال سایپا تأکید کرد که شاگردان علی دایی در بازی با استقلال به چیزی جز برد فکر نمی‌کنند.

تسنیم: امید خالدی در مورد شرایط سایپا برای دیدار مقابل استقلال تهران گفت: ما لیگ را خوب آغاز کردیم، ولی در ادامه در سه بازی بعدی‎ مقابل پیکان، ذوب‌آهن و تراکتورسازی نتوانستیم موفق باشیم. در تعطیلات لیگ در تمرینات همه بچه‎ها با هم متحد شدیم تا دیگر امتیازی از دست ندهیم.

خدا را شکر در سه بازی‎ بعدی توانستیم با امتیازات کامل خودمان را در جمع بالانشینان قرار دهیم. مطمئناً در بازی با استقلال هم با فکر پیروزی و متوقف کردن این تیم به میدان می‌رویم.

خالدی: فقط به شکست استقلال فکر می‌کنیم

«با دیدگاهی که علی دایی دارد فقط و فقط دنبال پیروزی و بهترین نمایش هستیم»، وی با بیان این جمله تأکید کرد: این بازی برای استقلال به واسطه هواداران پرشورش حائز اهمیت است و آنها با تمام قوا مقابل ما حاضر خواهند شد.

البته ما هم مقابل آنها دست و پا بسته نیستیم و بازیکنان باتجربه و خوب زیادی داریم. ما می‌توانیم در سه مسابقه پیش رو یعنی دیدار با استقلال در لیگ برتر و جام حذفی و همچنین بازی با پرسپولیس نتایج خوبی بگیریم و موقعیت‌مان را در جام حذفی و لیگ برتر بهتر کنیم.

مدافع تیم فوتبال سایپا در قسمت دیگری از حرف‌هایش اظهار داشت: ما اگر جمعه بتوانیم از پس استقلال بربیاییم در جام حذفی هم می‌توانیم با اعتمادبه‌نفس بیشتری مقابل آبی‎پوشان به میدان برویم.

البته ما قبل از آن دیدار با پرسپولیس بازی داریم و خستگی دو بازی با استقلال و پرسپولیس، آن هم در این مدت مطمئناً کمی سایپا را برای جام حذفی دچار مشکل می‎کند، اما همان‌طور که گفتم با روحیه و تفکراتی که علی دایی در تمرینات برای‌مان ایجاد می‎کند بدون ترس به مصاف حریفان می‎رویم.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *