آزار شیطانی دختر جوان و یک زن شوهردار در بزرگراه آزادگان + عکس

آزار شیطانی دختر جوان و یک زن شوهردار در بزرگراه آزادگان + عکس

دو پسر جوان که سوار بر خودرو و در نقش مسافرکش زن شوهردار و دختر جوانی را هدف آزار شیطانی قرار داده بودند به زندان محکوم شدند.

دهم خردادماه سال ۹۵ دختر جوانی به پلیس پایتخت مراجعه کرد و از پسری که وی را آزار داده بود شکایت کرد.

فرناز گفت: می خواستم به محل کارم در یافت آباد بروم که در حوالی بزرگراه آزادگان منتظر تاکسی ایستادم و سوار یک پراید شدم که دو سرنشین داشت. راننده پس از طی کردن مسیری به بیراهه رفت و بدون توجه به التماس هایم مرا آزار داد و سرنشین دیگر فقط نظاره گر بود. می خواستم به پلیس شکایت کنم اما وی پیامکی برایم ارسال کرد.او گفت به من علاقمند شده است و من هم ساعت ها با او چت کردم و حالا با او قرار ملاقات گذاشته ام.

به دنبال اظهارات دختر زیرک پلیس به محل قرار رفت و مرد آزارگر را بازداشت کرد. مهدی جرمش را پذیرفت اما ادعا کرد با میل فرناز به بیراهه رفته است.

در ادامه بررسی ها همچنین روشن شد مهدی و دوستش مرتضی با همدستی دوست دیگرشان که فراری است یک زن متاهل را نیز قربانی نیت شوم خود کرده اند.

مطلب مرتبط: تجاوز استاد گیتار به المیرای ۲۴ ساله در کلاس موسیقی + عکس

مهدی ۲۴ ساله که یک پسر سه ساله دارد و تا سوم راهنمایی درس خوانده در بازجویی ها گفت: فرناز را با میل خودش به حاشیه تهران بردم و با او ارتباط برقرار کردم. من فهمیدم شماره مرتضی را هم گرفته است ، ولی همان شب که از او جدا شدم، پرسیدم با مرتضی هم چت می‌کند که پاسخ منفی داد و گفت به من علاقمند شده است. به همین خاطر چند ساعت تلفنی با او صحبت کردم و صبح روز بعد سر قرار رفتم که بازداشت شدم.

مرتضی ۲۲ ساله نیز جرمش را گردن گرفت ولی گفت: از همدست فراری اش هیچ خبری ندارد.

دو متهم در دادگاه محاکمه شدند و قضات دادگاه با توجه به مدرک های موجود در پرونده هر یک از آنها را به ۱۵سال زندان محکوم کردند. با اعتراض دو شاکی پرونده اما حکم در دیوان عالی کشور شکست و رسیدگی به آن از سر گرفته شد.

مرتضی و مهدی دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور یک مستشار در حالی پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شدند که فرناز اعلام گذشت کرد اما زن متاهل برای آنها اشد مجازات خواست.

قضات دادگاه با توجه به اظهارات شاکیان پرونده و همچنین مدارک موجود مرتضی را به ۲۲سال زندان و مهدی را به ۷سال زندان محکوم کردند.

همچنین بخوانید:

شکنجه مرد متجاوز توسط سه زن در حضور مردم! + فیلم

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *