با برنامه همراه کارت مهم نیست مشتری

با برنامه همراه کارت مهم نیست مشتری چه بانکی باشید / بررسی و لینک دانلود

برنامه همراه کارت این امکان را فراهم می‌آورد تا بتوانید امورات بانکی نظیر انتقال وجه، پرداخت قبوض، خرید شارژ و غیره را بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک انجام دهید. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی برنامه همراه کارت بپردازیم و لینک دانلود آن را ارائه کنیم. با ما همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با اپلیکیشن همراه کارت

امروزه بسیاری از افراد از اپلیکیشن های موبایلی جهت انجام امورات بانکی خود می‌کنند. برنامه های متعددی در این زمینه ارائه شده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به اپلیکیشن همراه کارت اشاره کرد. جهت استفاده از قابلیت های اپلیکیشن مذکور نیازی به مراجعه به بانک نخواهید داشت و تنها با داشتن رمز دوم قادر به انجام فعالیت های مالی نظیر خرید شارژ، پرداخت قبوض و غیره خواهید بود. اپلیکیشن مذکور برای سیستم عامل اندروید عرضه شده و به صورت رایگان قابل دانلود است.

معرفی برنامه همراه کارت

برنامه همراه کارت امکان انجام فعالیت های مالی نظیر پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته های اینترنتی، انتقال وجه و کمک به موسسات خیریه را برایتان فراهم می‌کند. علاوه بر آن شما می‌توانید از این اپلیکیشن به عنوان درگاه پرداخت در فروشگاه های اینترنتی استفاده کنید. برنامه مذکور شامل قابلیت های متعددی می‌شود و با استفاده از آن قادر به مدیریت کارت های بانکی خود خواهید بود.

در صورتی که برای اولین بار برنامه همراه کارت را اجرا می‌کنید، از شما خواسته می‌شود تا یک رمز عبور جهت ورود به برنامه تعیین نمایید. بدین ترتیب قادر به جلوگیری از دسترسی سایر افراد به اطلاعات این اپلیکیشن خواهید بود. پس از ورود به محیط اصلی برنامه نیاز است تا نسبت به ثبت کارت های بانکی خود اقدام نمایید. بدین منظور می‌توانید شماره کارت مورد نظر خود را وارد کنید. برنامه همراه کارت از یک اسکنر هم بهره می‌برد که توسط آن می‌توانید شماره کارت مورد نظر را اسکن نمایید.

با برنامه همراه کارت مهم نیست مشتری

در صفحه اصلی برنامه به قابلیت هایی نظیر انتقال وجه، دریافت موجودی، مشاهده ۱۰ تراکنش آخر، خرید شارژ و بسته های اینترنتی و پرداخت قبوض دسترسی خواهید داشت. توجه داشته باشید که در حال حاضر تنها دارندگان کارت های بانک آینده می‌توانند از سرویس های دریافت موجودی و ۱۰ تراکنش آخر استفاده کنند. از سوی دیگر کاربران می‌توانند از مبدا کارت های بانک آینده، ملی، کشاورزی، انصار، پست بانک، سرمایه، شهر، ایران زمین، پاسارگاد، دی، سامان و حکمت به کارت تمامی بانک های عضو شتاب وجه انتقال دهند.

مطلب مرتبط: با اپلیکیشن بیمیتو Bimito آنلاین بیمه شوید!

با برنامه همراه کارت مهم نیست مشتری

برنامه همراه کارت امکان کمک به موسسات خیریه را هم برایتان فراهم می‌کند. از اصلی ترین قابلیت های برنامه مذکور می‌توان به امکان استفاده از آن به عنوان ابزار پرداخت در فروشگاه های اینترنتی اشاره کرد. شما می‌توانید در هنگام خرید از فروشگاه های اینترنتی برنامه همراه کارت را به عنوان درگاه پرداخت انتخاب نمایید. سپس با وارد کردن شماره تلفن خود یک پیام حاوی مبلغ قابل پرداخت در این برنامه دریافت خواهید کرد. بدین ترتیب با وارد کردن رمز دوم کارت خود قادر به پرداخت مبلغ مورد نظر خواهید بود.

با برنامه همراه کارت مهم نیست مشتری

برنامه همراه کارت امکان دسترسی به سوابق تراکنش ها را هم در اختیار کاربران خود قرار داده است. همچنین شما می‌توانید کارت های مقصد، شارژ و شناسه قبض های مورد نظر خود را جهت دسترسی سریع و آسان در بخش پرداخت های پرکاربرد ثبت نمایید.

با برنامه همراه کارت مهم نیست مشتری

مطلب مرتبط: معرفی و دانلود برنامه سهام یاب (Sahamyab)؛ شبکه اجتماعی بورس

نقاط قوت:

    امکان ثبت و مدیریت کارت ها

    امکان خرید شارژ و بسته اینترنتی

    امکان پرداخت قبوض

    امکان انتقال وجه

    امکان استفاده از برنامه به عنوان درگاه پرداخت در فروشگاه های اینترنتی

    امکان دسترسی به سوابق تراکنش ها

نقاط ضعف:

    قابلیت هایی نظیر انتقال وجه، دریافت موجودی و گردش حساب تنها برای برخی از بانک ها فعال است.

دانلود از کافه بازار

همچنین بخوانید:

چگونه از هک و سرقت اطلاعات از کارت عابر بانک جلوگیری کنیم؟

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *