معلم خصوصی زن به دانش آموزش در ماشین شاسی بلند تعرض کرد + عکس

معلم خصوصی زن به دانش آموزش در ماشین شاسی بلند تعرض کرد + عکس

محاکمه یک معلم دبیرستان اهل امریکا که معلم خصوصی نیز بود، به اتهام تعرض به دانش آموزانش آغاز شد. به گزارش پرونده اتهامی لیندسی آندرسون ۲۷ ساله وی در ماه می به جرم تعرض به دانش آموز ۱۵ ساله متهم شد، حالا با شکایت یک قربانی دیگر ۱۴ ساله در دادگاه به جرم ۲ مورد تعرض محاکمه شد.

براساس گزارش پلیس ، رابطه نامشروع او با دانش آموز ۱۵ ساله وقتی برملا شد که مادر قربانی که نگران رفتار فرزندش و رابطه اش با ” لیندسی” بود که به عنوان معلم خصوصی به او درس می داد، به پلیس شکایت کرد و در پی این شکایت قربانی دوم نیز که دانش آموز ۱۴ ساله بود به پلیس شکایت و خانواده های این دو قربانی خواستار مجازات این معلم بی شرم شدند.

مطلب مرتبط: ماجرای تجاوز زن آمریکایی به راننده تاکسی! +عکس

پلیس در ادامه افزود: متهم در طی ۲ سال با قربانیان خود رابطه نامشروع داشت و این تجاوز اهل ” لینویز شیکاگو “دو قربانی خود را پس از کلاس درس برای تعرض به داخل خودرو شاسی بلند می برده است.

او در حال حاضر در سلول انفرادی زندانی است و دیروز در حالی که بسیار افسرده بود در دادگاه محاکمه حاضر شد. دادگاه در صورت ثابت شده جرم این معلم وی را علاوه بر حبس به پرداخت ۱۰۰/۰۰۰ دلار جریمه نقدی نیز محکوم خواهد کرد.

همچنین بخوانید:

واکنش امید زندگانی به خبر ۹۹ ضربه شلاق خوردنش! + فیلم

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *