دست رد اینتر به سینه مالکوم


باشگاه اینتر درهای خود به روی بال برزیلی بارسلونا را بست.

خبرگزاری تسنیم: طبق گزارش‌های منتشر شده مدیر برنامه‌های مالکوم در تلاش است این بال برزیلی بارسلونا را برای ادامه دوران حرفه‌ای‌اش به ایتالیا ببرد، اما باشگاه اینتر درها را به روی وی بسته است. این بازیکن ۲۱ ساله پس از اینکه در این تابستان با پشت کردن به رم به بارسلونا پیوست، تاکنون تنها ۲۵ دقیقه برای آبی‌واناری‌ها به میدان رفته و به نظر جایی در برنامه‌های ارنستو والورده ندارد.

باشگاه اینتر در این تابستان هم به دنبال به خدمت گرفتن مالکوم بود، اما باشگاه رم موفق شد این بازیکن را برای پیوستن به جالوروسی متقاعد کند. در ادامه دو باشگاه رم و بوردو اعلام کردند که انتقال مالکوم به رم قطعی است و حتی قرار بود که در تست‌های پزشکی رم شرکت کند. در اقدامی عجیب اما مالکوم با دریافت پیشنهاد لحظه آخری از سوی بارسلونا، به باشگاه رم پشت کرد و راهی نوکمپ شد.

بر اساس گزارش دو سایت ایتالیایی «کالچو مرکاتو» و «کالچو نیوز ۲۴» مدیر برنامه‌های مالکوم با باشگاه اینتر دوباره تماس گرفته تا احتمال انتقال وی به این تیم را بررسی کند، اما سران باشگاه اینتر بلافاصله درهای باشگاه را با سوی این بازیکن بسته‌اند چون متئو پولیتانو و کیتا بالده را در این پست دارند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *