گل‌محمدی از پدیده استعفا می‌دهد


اگر پدیده‌ای‌ها نتوانند پول پراهیچ را پرداخت کنند، شامل کسر ۶ امتیاز خواهند شد.

خبرورزشی: ماجرای کسر امتیاز از تیم صدرنشین لیگ برتر وارد فاز تازه‌ای شده و آن‌ها در حال حواله دادن پراهیچ به فیفا هستند تا از محل مطالبات‌شان از فیفا، بخشی از پول این مدافع شاکی را پرداخت کنند و بقیه را هم از جایی جور کنند و برای او واریز نمایند.

اما مدافع اسبق کروات این تیم به این چیز‌ها راضی نیست و پایش را در یک کفش کرده که باید تمام و کمال پولش را دریافت کند و اگر پدیده‌ای‌ها نتوانند این پول را پرداخت کنند، شامل کسر ۶ امتیاز خواهند شد.

یحیی گل‌محمدی، سرمربی موفق پدیده که تیمش را با همه مشکلات مالی هم‌اکنون در صدر جدول لیگ برتر نگه داشته، این روز‌ها به شدت از شرایط تیمش شاکی است. او دو بار از بازیکنانش در زمینه اعتصاب تمرینات حمایت کرد و با همین کار یک بار از شهردار مشهد مبلغی به عنوان کمک دریافت کرد.

گل‌محمدی که حالا نتایج خوبی گرفته، سرش از همیشه پیش مدیران استانی بالاتر است و بار‌ها با الفاظ مختلف آن‌ها را به باد انتقاد گرفته است. او معتقد است مدیران استانی و تیمش قادر به حل کردن مشکلات کوچک این تیم نیستند و اگر مشکل بزرگتری پیش بیاید، حتماً گل‌محمدی طاقت ماندن نخواهد داشت.

پرونده پراهیچ هم طی امروز و فردا مشخص خواهد شد و اگر مدیران پدیده نتوانند با وی توافق کنند، یحیی گل‌محمدی در همین اوجی که در مشهد است، از پدیده جدا خواهد شد، چون خودش خوب می‌داند جمع کردن تیمی که در صدر جدول است بعد از کسر ۶ امتیاز کار آسانی نخواهد بود.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *