حسن: السد بهتر از استقلال و پرسپولیس است


بازیکن السد قطر معتقد است تیمش بهتر از تیم‌های استقلال و پرسپولیس است.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از روزنامه الوطن قطر، عبدالکریم حسن درباره اعتقاد برخی از هواداران السد مبنی بر شانس کم صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا در بازی برگشت برابر پرسپولیس با توجه به شکست یک بر صفر خانگی بازی رفت گفت: البته که تردیدی در این حرف نیست و این شکست برای همه شوک‌آور بود.

همه دیدند که السد چطور در این بازی ظاهر شد اما خوش‌شانس نبودیم. در بازی برگشت باید همه تلاش خود را برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا انجام دهیم.

ملی‌پوش قطری تیم السد در واکنش به شانس پیروزی تیم السد در بازی برگشت برابر پرسپولیس با توجه به فشار زیادی که از سوی هواداران ایرانی در ورزشگاه آزادی تهران ایجاد خواهد شد خاطرنشان کرد: السد دارای تجربه زیادی است که می‌تواند به پیروزی رسد.

ما پیش از این تیم استقلال را در تهران و میان هوادارانش شکست داده بودیم. السد توانمندی و جاه‌طلبی لازم را برای غلبه روی فشار ایجاد‌شده از سوی هواداران را دارد. می‌دانیم کارمان سخت است اما از رویارویی با تماشاگران هراسی نداریم و فکر می‌کنم فشار روی آنها بیشتر است.

عبدالکریم حسن در پاسخ به این پرسش که آیا شکست خانگی السد برابر پرسپولیس و پیروزی برابر استقلال نشا‌ن‌دهنده قدرت کمتر استقلال نسبت به پرسپولیس است گفت: فکر نمی‌کنم و تفاوتی میان استقلال و پرسپولیس وجود ندارد. با تماشای بازی‌های السد متوجه می‌شوید که تیم السد قطر بهتر از ۲ تیم استقلال و پرسپولیس است. همه قدرتمندی السد را دیدند و ما در آسیا قوی‌ترین هستیم.

بازیکن تیم السد قطر درباره شانس رسیدن به جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: هدف ما همین است و از انگیزه مضاعفی برخوردار هستیم. برای رسیدن به این عنوان ابتدا خودمان را مهیای بازی با پرسپولیس می‌کنیم و اطمینان می‌دهم برای رسیدن به هدف‌مان مبارزه خواهیم کرد.

با وجود شکست در بازی رفت امیدمان را از دست ندادیم و از هواداران السد هم می‌خواهم ناامید نباشند. مصمم به فتح جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا و حضور دوباره در جام باشگاه‌های جهان هستیم. این یک رویایی عالی برای ما است.

تیم السد در بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا یک بر صفر برابر پرسپولیس شکست را پذیرا شد. بازی برگشت نیز ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه اول آبان در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *