محاکمه شوهر یک زن بی وفا بخاطر غیرت!

محاکمه شوهر یک زن بی وفا بخاطر غیرت! : مرد جوان ادعا می کند وقتی متوجه رابطه پنهانی همسرش با مرد غریبه شد دست به قتل زد. با روژان همراه شوید.

ماجرا از سال ۹۵ با ناپدید شدن مرد جوان آغاز شد و کارآگاهان در تحقیقات گسترده‌ای پی بردند این جوان در آخرین تماس‌های تلفنی‌اش با مردی به‌نام مجید در ارتباط بوده است.
مجید بازداشت شد و پس از چند بار بازجویی لب به اعتراف گشود و راز جنایتش را فاش کرد. وی به کارآگاهان جنایی گفت: وقتی به رابطه پنهانی همسرم با مقتول پی بردم نتوانستم خودم را کنترل کنم و با کشیدن او به حوالی بزرگراه آزادگان او را با ضربات چاقو کشتم و بعد برای اینکه راز جنایت مخفی بماند با همکاری دو نفر از کارگرانم جسدش را در بیابان دفن کردیم.من نمی‌خواستم او را بکشم و ناخواسته دستم به خون آلوده شد.
وقتی این جملات در جلسه دادگاه دیروز در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری بیان شد خواهر مقتول از جایش بلند شد و او را به باد کتک گرفت به‌طوری که رسیدگی به این پرونده دقایقی با تأخیر ادامه یافت.
دو کارگر همدست متهم هم با انکار قتل ادعا کردند ما فقط به دستور صاحبکارمان جسد را به‌ جای دیگری بردیم و دفن کردیم. او به ما گفت که این شخص به همسرش تعرض کرده و مسأله ناموسی است.
پس از پایان جلسه که به‌صورت غیرعلنی برگزار شد قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.
معصومه مرادپور

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *