حسنی بازیگر نوستالژیک برنامه های کودک کجاست؟

مهرداد نظری همان حسنی برنامه های کودک است که بچه های دهه شصت خاطرات زیادی با او دارند اما این چهره خاطره ساز دوران کودکی ما این روزها کجاست و چه میکند؟! با روژان همراه شوید.

مهرداد نظری با شخصیت حسنی در برنامه های کودک شناخته شد اما سالهاست که از تلویزیون فاصله گرفته و در هیچ کاری جلوی دوربین نرفته است.

مهرداد نظری با انتشار عکسی از خودش در اینستاگرام نوشت :

مهم نیست که در قاب تلویزیون دیده نمیشوم اینهمه سال. من هر روز دستمزدم را در کوچه و خیابان از آدم های مختلف با مهربانیهایشان میگیرم. از اینکه مرا و برنامه های مرا نوستالژی خوب کودکی خود میدانند.

اشکالی ندارد بگذار مهجور بماند ، تنها بماند ، دیده نشود ، همبازی نداشته باشد ، غصه بخورد ، از کلاس اولی ها دور بماند ، اصلا بگذارید پیر بشود …. این حسنی دهه شصتی ها !!! دقت کرده این توی اینهمه سال توی تلوزیون فقط جا برای حسنی کم بوده ؟!

اینهمه عمه و خاله و عمو و ….. اینهمه برنامه های مختلف کودک… یا من کارم را خوب بلد نیستم یا خیلی هائی که در راس کار هستند کاربلد، نیستند!! ها ها ها … انگار حسنی داره می زنه به سیم آخر! اجازه خانوم اجازه! خانوم شیردست …. ما اعتراض داریم.

همه اینارو بارها به خدا گفتیم! نتیجه نگرفتیم … حالا می خوایم به خودی ها بگیم…. من تا زانو نوشته و متن برای حسنی دارم… ایشالله که سالهای سال زنده بمونم اول بخاطر پسر کوچکم و همسرم ولی فایده نداره بعد از رفتنم بگویند :آخی حیف شد. من الان دارم حیف می شوم! خسته شدم از بس کار نکردم.

درد دل بود… زد بیرون تنها موندم ، تنها یکی بیاد هرکی باشه! ای کاش یک نفر یک مدیر …. یک مدیر گروه کودک اینهمه شبکه های کودک یک بار فقط یک بار سراغ میگرفت!

مهرداد نظری بازیگر خاطره انگیز برنامه های کودک در سالهای دهه شصت است که تا همیشه در ذهن مخاطبان آن سالهای برنامه های کودک ماندگار است.حسنی و معلم کلاس اولش خانم شیردست یکی از ماندگارترین و نوستالژیک ترین های بچه های دهه شصت است که هنوز هم با یادآوری آن به اصطلاح قند در دل خیلی از بچه های دیروز آب میشود.مهرداد نظری یکی از نوستالژیک ترین چهره های تلویزیون است که اگر سری به پیج اینستاگرام او بزنید خاطرات زیادی برایتان زنده میشود. این بازیگر برنامه های کودک ازدواج کرده و یک پسر به نام علی دارد.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *