Gears 5

بازی Gears 5 آنچه که ما واقعا می‌خواهیم را به نمایش می گذارد

در تازه‌ترین اخبار مربوط به بازی، یکی از اعضای استودیو کوالیشن (The Coalition)، سازنده نسخه پیشین مجموعه محبوب Gears of War که وظیفه ساخت و توسعه Gears 5 را نیز برعهده دارد، در جریان مصاحبه‌ای اعلام کرد که “بازی Gears 5 آنچه که ما واقعا می‌خواهیم را به نمایش می گذارد”. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

شکی در این نیست که Gears of War 4 یکی از بهترین نسخه‌های این سری به حساب می‌آید. اما مشکلی که اکثر طرفداران از بابتش ناراضی بودند این بود که بازی بیش از حد به فرمول سری پایدار بود و جیز جدیدی را به نمایش نگذاشت. با وجود اینکه از نسخه سوم به بعد وظیفه ساختن مجموعه Gears of War از استودیو Epic Games به The Coalition تغییر یافت، اما Gears 4 … خب، همان گیرزهای پیشین بود.

اما با Gears 5، کوالیشن واقعا می‌خواهد این روند را تغییر دهد. در جریان مصاحبه‌ای که با کانال یوتیوب Nerdbunker با رئیس استودیو کوالیشن، آقای راد فرگوسن (Rod Fergusson) داشته، او گفت که با Gears of War 4، استودیو می‌خواست شایستگی خود را به همه ثابت کند. اکنون که این کار را کرده‌اند و به همه نشان داده‌اند که می‌توانند یک تجربه واقعی با Gears 5 ایجاد کنند. هم از نظر داستان‌ سرایی و هم از لحاظ مکانیک گیم‌پلی، آن‌ها رویاهای بلند پروازانه‌ای درسر دارند. او در این رابطه گفت:

در واقع، این واکنش به چیزی بود که ما می‌خواهیم با این فرانچایز انجام دهیم. ما یک تیم جدید بودیم، یک استودیوی جدید، Gears بعد از اینکه به مدت طولانی در سکوت قرار داشت، بر می‌گشت و ما نمی‌خواستیم فرمول آن را بیش از حد تغییر دهیم، چون می‌خواستیم ثابت کنیم که می‌توانیم یک تجربه واقعی از Gears بسازیم. اکنون که آن کار را انجام داده‌ایم و مردم Gears of War 4 را قبول کرده‌اند، فرصت این است که Gears 5 با چیزهای تازه همراه شود. ما واقعا می‌خواهیم نشان دهیم که با فرانچایز چه کارهایی می‌توانیم انجام دهیم و تا کجا می‌توانیم پیش برویم؛ حال تغییر در مکانیک اصلی، روشی که ما داستان‌ سرایی را انجام می‌دهیم، یا نحوه ایجاد جنبه‌های خاصی در کنترل‌ها و گیم‌پلی و یا اینکه رسیدن به نوع جدیدی از تاکتیک‌ها برروی رایانه‌های شخصی باشد.

<<تغییر فرمول>> چیزی است که کوالیشن اخیرا بسیار آن را برزبان می‌آورد و مطمئنا هیجان ما را بیشتر کرده‌ است. امیدواریم بتوانند قول‌هایی که داده‌اند را به سرانجام برسانند. عنوان Gears 5 در تاریخ نامشخصی از ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر می‌شود.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *