فیلم لحظه قتل هولناک جوان مهابادی برای اولین بار منتشر شد

فیلم لحظه قتل هولناک جوان مهابادی برای اولین بار منتشر شد / ویدیو ۱۸+

عموی صادق برمکی، جوان مهابادی که در یک سناریوی شوم توسط چند تن از دوستان خود در مهاباد به طرز دلخراشی به قتل رسید و سوزانده شد چندی پیش در گفتگو با خبرنگار رکنا به تشریح ماجرای فیلم این جنایت پرداخت. اکنون بخشی از این فیلم که در شبکه های مجازی منتشر شده است برای نخستین بار در رکنا پخش شد.

عموی صادق که فیلم لحظه این جنایت را دیده بود در گفت و گو با رکنا به تشریح این سناریوی تکان دهنده پرداخت.

ناصر، عموی صادق آغاز این فیلم را این گونه بیان کرد: فیلم از داخل خودروی پرایدی شروع شد که در یک جاده تاریک در حال تردد بود، صادق در حالی که بیهوش بود و خون از صورتش جاری بود در صندلی عقب خودرو نشسته بود و دو نفر دیگر نیز کنار او نشسته بودند.

چند ثانیه بیشتر نگذشته بود که صادق کمی هوشیار شد و با صدایی خش دار از دوستان خود پرسید ما کجا هستیم و به دوستان خود در حالی که صورت خود را با نقاب پوشانده بودند و دستکش سفیدی در دست داشتند گفت برای چه این شکلی شده اید؟

دانیال در پاسخ به او گفت به ما حمله شده و ما دعوا کردیم، در همین هنگام فردی که کنارش نشسته بود با ساتور چند ضربه به صادق زد، در همین هنگام صدای فردی در فیلم می آید که می گوید دانیال بزن، بزن.

همچنین بخوانید: مرد بی غیرت فیلم غیراخلاقی از همسرش منتشر کرد و او را به قتل رساند

عموی صادق در شرح ادامه ماجرا این طور گفت: پس از چند لحظه خودرو در محل جنایت ایستاد و پیکر نیمه جان صادق را با ترس و احتیاط از خودرو خارج کردند و در محل جنایت رها کردند و رفتند. قسمت ابتدایی فیلم زمانی که دانیال و همدستانش سوار خودرو شدند به پایان رسید.

عموی صادق ادامه داد: قسمت دوم فیلم صبح روز بعد زمانی که دانیال و دوستانش با کت و شلوار به محل جنایت می رفتند آغاز شد، نکته مهم اینجاست این بار دیگر هیچ یک از جنایتکاران نه دستکشی در دست داشتند و نه نقابی بر صورت. زمانی که به پیکر نیمه جان دانیال رسیدند یکی از همدستان دانیال گفت: او هنوز زنده است!

وی در ادامه بیان کرد: دراین هنگام کمال یکی از همدستان دانیال به سراغ خودرو رفت و گالون بنزین را از زیر صندلی شاگرد بیرون آورد و آن را روی آتشی که از قبل در نزدیکی جسم نیمه جان صادق آماده کرده بودند ریخت و سپس صادق…

به گفته عموی صادق چند لحظه پس از ثبت لحظه جنایت در حالی که دانیال فریاد می زد به جهنم دانیال خوش آمدی و من شیطان هستم فیلم قطع شد.

روز گذشته انگیزه این قتل تکان دهنده در حالی ناموسی اعلام شد که اعضای خانواده صادق معتقد به فرضیه دیگری غیر از مسائل ناموسی هستند.

 

همچنین بخوانید:

کیفرخواست قتل اهورا صادر شد/ ناپدری اهورا پای میز محاکمه

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *