پیش فروش جک S5

شرایط پیش فروش جک S5 و S3 کرمان موتور برای مهر ۹۷ اعلام شد

پس از ایران‌خودرو و سایپا که در طرح‌های مختلف اقدام به پیش فروش محصولات خود نمودند و توانستند بیش از ۳۰۰ هزار خودرو را در بازه زمانی ۳ تا ۱۸ ماه پیش فروش کنند، حالا کرمان موتور وارد گود شده و با پیش فروش جک S5 و S3 نیاز مشتریان و متقاضیان خود را پاس دهد. این شرایط پیش فروش محدود بوده و از امروز آغاز شده است. با روژان در ادامه همراه شوید.

شرکت خودروسازی کرمان موتور که از یرمجموعه‌های گروه خودرسازی کرمان محسوب می‌شود، در اطلاعیه‌ای از شروع پیش فروش دو محصول پرطرفدار خود یعنی جک S5 و S3 خبر داد که مشتریان می‌توانند با تسهیلات و شرایط اعمال شده توسط این شرکت اقدام به ثبت سفارش نمایند.

موعد تحویل این خودروها برای جک اس ۳ در سال جاری بوده و اس ۵ نیز در خردادماه سال آینده به مشتریان تحویل داده می‌شود بدیهی است با توجه به عدم مشخص بودن قیمت قطعی خودروها، قیمت تمام شده این خودروها به قیمت روز کارخانه خواهد بود.

گفتنی است که ظرفیت تعیین شده برای این طرح پیش فروش محدود بوده و صرفا متقاضیانی که اقدام به واریز پیش پرداخت کرده باشند در لیست ثبت نامی‌های این خودرو قرار خواهند گرفت.

شرایط فروش جک S3 حجم موتور ۱۶۰۰ سی سی AT

مشتری برای ثبت نام در این طرح می‌بایست مبلغ ۸۰ میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت به حساب شرکت کرمان موتور واریز نماید. مشتری در این طرح از سود مشارکت ۱۸ درصدی بهره‌مند شده و در صورت انصراف نیز به پرداختی او ۱۳ درصد سود تعلق خواهد گرفت.

جریمه تاخیر در تحویل خودرو نیز ۲٫۵ درصد ماهانه تعیین شده و مدل خودرو نیز ۱۳۹۷ خواهد بود. خودرو در دی ماه سال جاری به مشتری تحویل داده خواهد شد و کلیه هزینه‌های قانونی به قیمت قطعی خودرو افزوده خواهد شد.

شرایط فروش جک S5 حجم موتور ۲۰۰۰ سی سی AT

مشتری برای ثبت نام در طرح پیش فروش این خودرو بایستی مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت به حساب این شرکت واریز نماید. سود مشارکت در نظر گرفته شده برای این طرح ۱۶ درصد بوده و سود انصراف نیز ۱۲ درصد قید شده است.

زمان تحویل خودروها خرداد ماه ۱۳۹۸ بوده و جریمه تاخیر تحویل خودروها نیز ۲٫۵ درصد ماهانه تعیین شده که به نظر می‌رسد با توجه به اوضاع بازار خودروی کشور یک امتیاز قابل برای مشتریان است.

نکته جذاب در این طرح پیش فروش، فروش این خودرو با مدل ۹۸ بوده و عملا نگرانی مشتریان را برای خرید خودروی بروز رفع می‌کند چرا که بعضا دیده می‌شود که شرکت‌ها از مدل‌های قدیمی برای پیش فروش استفاده می‌کنند. قیمت قطعی این خودرو نیز در زمان صدور دعوتنامه مشخص خواهد شد و پس از کسر سود مشارکت بایستی توسط مشتری تکمیل وجه شود.

نوشته شرایط پیش فروش جک S5 و S3 کرمان موتور (مهر ۹۷) اولین بار در چرخان پدیدار شد.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *