درخواست نامشروع مرد افغانی از دوستش او را به کشتن داد!

درخواست نامشروع مرد افغانی از دوستش او را به کشتن داد! + عکس

مرد جوان که به خاطر درخواست نامشروع ، دوستش را کشته و جنازه وی را به چاهی عمیق انداخته بود دیروز پای میز محاکمه ایستاد و به قصاص محکوم شد.

به گزارش گروه جنایی رکنا، اسفند ماه سال ۹۴ از سفارت افغانستان به ایران خبر رسید پسر ۲۵ ساله ای به نام عزیز که از مدتی قبل برای کار به ایران آمده بود به طرز مشکوکی ناپدید شده است. تلاش پلیس ایران برای افشای راز ناپدید شدن این پسر آغاز شد. پلیس دریافت عزیز از مدتی قبل که به ایران آمده بود با یکی از بستگان دورش به نام نظیر در یک ساختمان نیمه کاره مشغول به کار بود اما آنها هر دو بدون اطلاع صاحب کارشان ناپدید شده اند.

همچنین بخوانید: قتل ناجوانمردانه پسر جوان به خاطر یک دختر در خیابان+ فیلم

فرضیه جنایت قوت گرفته بود که شش ماه بعد پلیس نظیر را که به شیراز برگشته بود ردیابی و بازداشت کرد. این مرد ۲۷ساله که در افغانستان صاحب همسر و دو فرزند است در همان بازجویی مقدماتی به قتل اعتراف کرد. وی گفت: عزیز را به خاطر اختلافات قبلی که سر یک ملک در افغانستان داشتم کشتم و جنازه اش را به عمق ۱۸ متری چاه ساختمان نیمه کاره انداختم.

با اطلاعاتی که این مرد به پلیس داد بقایای جنازه پسر جوان پیدا شد.

به این ترتیب اولیای دم به ایران آمدند و برای قاتل پسرشان حکم قصاص خواتند.

نظیر دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد. در ابتدای این جلسه وکیل اولیا دم به دفاع پرداخت و برای نظیر قصاص خواست.

سپس متهم روبه روی قضات دادگاه ایستاد و ادعای تازه ای مطرح کرد. وی گفت: عزیز را کشتم چون از من درخواست نامشروعی داشت.

وی در تشریح جزییات ماجرا گفت: عزیز نامزد داشت اما چند بار پیشنهاد داده بود تا با او ارتباط برقرار کنم. آخرین بار قصد داشت مرا آزار دهد که عصبانی شدم.من دستمالی قرمز را دور گردن عزیز پیچیدم و او را خفه کردم. سپس جنازه اش را به عمق چاه ساختمان انداختم و روی چاه را بستم. سپس از ترسم به افغانستان برگشتم اما شش ماه بعد که به ایران برگشته بودم بازداشت شدم.من به دروغ انگیزه قتل را اختلاف ملکی عنوان کردم اما حالا حقیقت را می گویم.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و برای نظیر حکم قصاص صادر کرد.

همچنین بخوانید:

درخواست قصاص برای ملی‌پوش متهم به قتل! + عکس

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *