آموزش ایجاد تماس جعلی و پیامک جعلی در اندروید و آیفون

آموزش ایجاد تماس جعلی و پیامک جعلی در اندروید و آیفون

برای فرار از یک جلسه خسته‌کننده یک تماس به موبایل شما می‌تواند شما را نجات دهد، به موبایل نگاه می‌کنید و با عذرخواهی جلسه را ترک می‌کنید. برای این موقعیت‌ها می‌توانید تماس جعلی داشته باشید. پس در ادامه مطلب با آموزش ایجاد تماس جعلی و پیامک با شماره جعلی و صدای دختر و پسر در سیستم عامل های گوشی اندروید و آیفون همراه ما باشید.

آموزش ایجاد تماس و پیامک جعلی در آیفون و اندروید

هر جا و هر وقت که بخواهید به راحتی می‌توانید تماس جعلی با نام و شماره دلخواه داشته باشید و حتی صدای دلخواه هم برای مکالمه قرار دهید. ایجاد تماس جعلی یا فیک (fake call) با نصب اپلیکیشن اندروید یا آی او اس امکان‌پذیر است. در کنار تماس جعلی می‌توانید پیامک جعلی، و انواع گزارش تماس جعلی مثل تماس از دست رفته (میس کال) و تماس خروجی داشته باشید.

آموزش برنامه جعل تماس صوتی، پیامک و گزارش تماس برای گوشی اندروید

اپلیکیشن Fake Call & SMS & Call Logs برای ایجاد انواع تماس دریافتی، گزارش تماس خروجی و پیامک جعلی استفاده می‌شود. تنظیم تماس جعلی در آن ساده و راحت است. بعد از نصب اپلیکیشن آن را اجرا کنید. بعد از اجرای آن در بخش fake incoming شماره تماس گیرنده و نام آن را بنویسید. بعد تنظیم کنید چه موقع تماس جعلی گرفته شود. از ۵ ثانیه بعد می‌توانید انتخاب کنید تا ۳۰ دقیقه یا ساعت مشخصی را تنظیم کنید.

یک راه حل بسیار جالب برای زمان‌هایی که تماس جعلی تنظیم نکرده‌اید یا نمی‌دانید چه موقع به آن احتیاج دارید. استفاده از حسگر مجاورتی موبایل است. با انتخاب گزینه Prox. Sensor هر وقت نیاز به تماس جعلی داشتید کافی است حسگر مجاورتی (در همه موبایل‌ها معمولاً در قسمت بالایی صفحه گوشی در کنار اسپیکر قرار دارد) را لمس کنید. در همان لحظه تماس جعلی زنگ می‌خورد.

وقتی همه چیز را تنظیم کردید Schedule را بزنید تا ذخیره شود. در قسمت تنظیمات می‌توانید صفحه تماس را به دلخواه انتخاب کنید وزنگ مخصوص برای آن تنظیم کنید.

تنظیم دریافت پیامک و تماس جعلی در گوشی اندروید

اپلیکیشن Fake Call & SMS & Call Logs امکان دریافت پیامک جعلی را هم دارد. از منوی بالا Fake sms log را انتخاب و نام و شماره دریافت‌کننده یا ارسال کننده پیامک را وارد کنید. بعد ساعت دریافت را تنظیم و متن را بنویسید.

در قسمت Message option مشخص کنید چگونه می‌خواهید پیامک را دریافت کنید؛ بصورت دریافت شده یا ارسال شده از طرف شما و بعد خوانده شده یا نشده را تعیین کنید. با زدن تیک Recived SMS notification در قسمت اعلان‌ها پیامک دریافتی نمایش داده خواهد شد.

مطلب مرتبط: آموزش مسدود کردن تماس ها در موبایل های ویندوزی

آموزش ساخت گزارش تماس جعلی و Miss call جعلی در گوشی اندروید

در امکان جالب دیگر اپلیکیشنی که معرفی کردیم، از منوی بالای اپلیکیشن به بخش Fake call log بروید. شماره و نام را وارد کنید، بعد زمان تماس و بعد مدت زمان مکالمه جعلی را تعیین کنید.

در قسمت پایین صفحه نوع گزارش تماس جعلی را مشخص کنید ورودی(incoming) خروجی (Outgoing) یا از دست رفته (Missed) از امکانات جالب دیگر این اپلیکیشن قابلیت پخش صدا در حین تماس است. برای پخش صوت در قسمت تنظیم تماس جعلی آن را انتخاب کنید.

معرفی اپلیکیشن تنظیم تماس جعلی با صدا

اپلیکیشن Fake-Call Me Free را نصب کنید. در ابتدا که برنامه را اجرا کنید به شما اخطار داده می‌شود که از این اپلیکیشن برای کارهای غیرقانونی استفاده نکنیدAgree را بزنید و وارد اپلیکیشن شوید.

بهتر است اول تنظیمات را انجام دهید. پس به منوی تنظیمات بروید. در قسمت تنظیمات موارد زنگ دلخوه برای تماس جعلی، خاموش یا روشن بودن ویبره را تعیین کنید.

در قسمت پایین تنظیمات، آیتم‌های صوت حین مکالمه را مشاهده می‌کنید. یک فایل صوتی برای مکالمه جعلی از قبل ضبظ کنید و از گزینه Select a audio file آن را انتخاب کنید تا حین مکالمه پخش شود. متأسفانه این امکان رایگان نیست و باید مبلغ اندکی برای فعال سازی پرداخت شود. البته میتوانید نسخه حرفه ای را وب سایت های ایرانی رایگان دانلود کنید.

در صفحه اصلی اپلیکیشن تماس جعلی شماره، نام زمان تماس از ۵ ثانیه بعد تا ۵ دقیقه بعد یا زمان مشخص (Customize) را تعیین کنید. با زدن Call me تماس جعلی تنظیم خواهد شد.

اپلیکیشن تماس جعلی و پخش صدا در حین مکالمه جعلی برای آیفون

برای گوشی‌های آیفون (iOS) چندین اپلیکیشن وجود دارد که برای ایجاد تماس جعلی استفاده می‌شود ما در این آموزش از اپلیکیشن Spoof Call که ساده و کاربردی است استفاده می‌کنیم.

بعد از دانلود و نصب آن از طریق اپ استور آن را اجرا کنید.

در صفحه اصلی چند آیتم می‌بینید، از اولین گزینه Time شروع می‌کنیم، در اینجا زمان تماس را مشخص می‌کنید. از ۳ ثانیه بعد تا ۱ ساعت بعد.

در بخش بعدی نام تماس گیرنده را بنویسید . و از بخش Ringtone and vibration پخش زنگ و ویبره را روشن کنید. در صورت تمایل برای پخش زنگی به جز زنگ تماس واقعی آن را انتخاب کنید.

در بخش Voice برای پخش یک صوت از قبل ضبط شده فایل آن را انتخاب کنید تا پس از پاسخ به تماس پخش شود و یک مکالمه شبه واقعی را اجرا کنید. و در بخش آخر تصویر صفحه دلخواه در حین تماس را تنظیم کنید و یا این گزینه را غیر فعال کنید تا همان صفحه اصلی نمایش داده شود.

در انتها کافی است Start Call را بزنید و منتظر تماس جعلی باشید.

همچنین بخوانید:

آموزش برقرار تماس در اپل واچ و برخی تنظیمات تماس در آن

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *