با این 9 برنامه بدنسازی اندروید مربی خود شوید

با این ۹ برنامه بدنسازی اندروید مربی خود شوید

امروزه ورزش بدنسازی بسیار پیشرفته تر از گذشته شده است و حرکات زیادی را در برمیگیرد. مسلما یادگیری تمامی این حرکات نیازمند یک مربی حرفه ای است. با این ۹ برنامه بدنسازی اندروید که امروز معرفی می کنیم شما می توانید در خانه مربی خود باشید و تمام تمرینات بدنسازی، اطلاعات ورزشی، تصاویر و فیلم ها را از سطح مبتدی تا حرفه ای خیلی سریعتر از باشگاه ورزشی یاد بگیرید.

معرفی بهترین برنامه های بدنسازی مبتدی تا حرفه ای اندروید

افراد زیادی هستند که به ورزش بدنسازی علاقه دارند و در خانه خود باشگاه کوچکی ساخته اند. یادگیری تمرینات در سالن های ورزشی زمان زیادی طول می کشد.  اما امروز  به شما اپلیکیشن هایی معرفی می کنیم که توسط تلفن همراه قابل استفاده هستند. شما با نصب این برنامه های بدنسازی در گوشی اندرویدی خود می توانید تمام تمرینات بدنسازی، اطلاعات ورزشی، تصاویر و فیلم ها را یاد بگیرید.

Fitness & Bodybuilding ، برنامه بدنسازی اندروید

Fitness & Bodybuilding یکی از بهترین برنامه های بدنسازی اندروید است که شامل تمرین های حرفه ای و تمرینات ورزشی بدنسازی است.هر تمرین با اطلاعات دقیق و تصاویر توضیح داده شده است حتی یک ویدیو برای هر تمرین در برنامه قرار داده شده است.

به طور پیش فرض، فیلم ها به صورت آفلاین در دسترس نیستند، اما شما می توانید تمام ویدیوها را یکباره از صفحه اصلی دانلود کنید. این برنامه بدنسازی اندرویدی حاوی ویژگی های دیگری مانند برنامه تمرین، تایمر و یادآوری است.

برنامه بدنسازی اندروید Gym Workout Tracker & Trainer

برنامه Gym Workout Tracker & Trainer یک برنامه بدنسازی با تمرینات حرفه ای است و تقریبا تمام تمرینات موجود در برنامه توسط کارشناسان بدنسازی و مربیان پیشنهاد شده است به همین خاطر شما می توانید این برنامه را به عنوان یک مربی شخصی استفاده کنید و برنامه ها و تمرینات بدنسازی خود را دنبال کنید.

هر تمرین در برنامه به صورت گام به گام با عکس و فیلم آموزش داده شده است. شما می توانید به سربرگ Workouts بروید و برخی از اهداف آمادگی جسمانی مانند چربی خالص، کاهش وزن، افزایش حجم و غیره را بیابید.

دانلود برنامه بدنسازی فیتنس اندروید

برنامه اندرویدی ۳۰ Day Fitness Challenge به شما کمک می کند که بدون استفاده از تجهیزات ورزشی تمرین و ورزش کنید. همانطور که از نام این برنامه پیداست این برنامه شامل تمرینات ۳۰ روزه است که به شما در دستیابی به اهداف تناسب اندام در یک ماه کمک می کند.

شما می توانید بر روی صفحه نمایش خود برنامه را انتخاب کنید و شروع کنید، مانند ۳۰ days ABS challenge. پس از انتخاب برنامه، می توانید تمرین خود را با روز اول شروع کنید. این برنامه شما را با صدا، انیمیشن و ویدئو راهنمایی می کند.

دانلود نرم افزار بدنسازی در خانه برای اندروید

برنامه FitProSport بیش از ۱۰۰ تمرین حرفه ای برای بدنسازان زن و مرد دارد. در این برنامه فیلم وجود ندارد اما انیمیشن ها و توضیحاتی که در برنامه وجود دارد به شما در انجام تمرینات کمک می کند.

در صفحه Workouts میتوانید تمرینات بدنسازی در خانه را برای مرد و زن پیدا کنید. شما همچنین می توانید اطلاعات تناسب اندام خود، مانند اندازه گیری های بدن، تقویم و نتایج را با درایو Google همگام سازی کنید، برای این کار به settings > Data synchronization بروید. نسخه کامل این برنامه بدنسازی شامل بیش از ۲۵۰ تمرین بدون تبلیغات است.

نرم افزار باشگاه بدنسازی برای افراد مبتدی تا حرفه ای

برنامه Total fitness یک برنامه تناسب اندام همه جانبه همراه با تمام تمرینات بدنسازی در خانه و باشگاه است. اگر شما به صفحه exercise guide بروید متوجه خواهید شد که برنامه درباره هر تمرین اطلاعات طولانی ارائه می دهد.

منوی سمت چپ را باز کنید، به challenge بروید و تمرینات تناسب اندام (مانند دو ) را پیدا کنید. این برنامه تناسب اندام تمام ویدیوهای خود را در یوتیوب میزبانی می کند بنابراین اگر ویدیویی را برای تماشا باز کنید در برنامه یوتیوب باز خواهد شد.

نرم افزار بدنسازی برای لاغری و.. گوشی های هوشمند

برنامه BodySpace نوعی شبکه اجتماعی سلامت و تناسب اندام است. این برنامه توسط یکی از محبوب ترین سایت های تناسب اندام به نام Bodybuilding توسعه یافته است.

این برنامه میلیون ها تمرین و ورزش از سراسر جهان را فراهم می کند. هر تمرین دارای دستورالعمل های گام به گام است. از آنجا که این برنامه یک نوع شبکه اجتماعی است شما باید برای خودتان پروفایل بسازید. شما می توانید الاعات و دیدگاه هایتان را به اشتراک بگذارید. در صفحه profile  روی Fitboard کلیک کنید و به جدول زمانی تناسب اندام خود دسترسی پیدا کنید.

برنامه فارسی بدنسازی فیتنس حجمی همراه

اگر شما هم از علاقمندان و یا ورزشکاران این رشته هستید برنامه بدنسازی همراه مختص شماست. امروزه ورزش بدنسازی به صورت علمی و بسیار پیشرفته تر از گذشته شده است و حرکات زیادی را در برمیگیرد. مسلما یادگیری تمامی این حرکات نیازمند یک مربی حرفه ای است با این برنامه میتوانید مربی خود باشید و تمامی حرکات بدنسازی که شامل بیش از ۱۰۰ تمرین میباشند را فرا بگیرید. تمامی تمرینات بصورت تصویری در برنامه قرار داده شده اند. همچنین امکان جستجو و نشان دار کردن و اشتراک گذاری حرکات در برنامه وجود دارد.

دانلود برنامه بدنسازی فارسی برای اندروید

برنامه بدنساز تصویری یک برنامه کامل را برای مسابقات پرورش اندام در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه شامل برنامه تمرینی، برنامه مکمل ها، برنامه غذایی، برنامه استروئید ها، فیگور های جالب از بدنسازان معروف ایرانی و خارجی، پیج اینستاگرام بدنسازان معروف ایرانی و خارجی است. ظاهرا این برنامه یک اپلیکیشن پرکاربرد است اما نظرات کاربران در مایکت و بازار بیانگرچیز دیگری است.

دانلود برنامه بدنسازی حجمی در خانه

آخرین برنامه ای که امروز خدمت شما معرفی خواهیم کرد برنامه بدنسازی Fitness Point Pro است. این برنامه بدنسازی اندرویدی بسیار ساده است و مانند برنامه های قبلی به شما تمرینات بدنسازی را آموزش خواهد داد. در این برنامه بدنسازی هیچ تبلیغاتی وجود ندارد.

همچنین بخوانید:

معرفی و بررسی برنامه LOCKit برای قفل گذاری برنامه های اندرویدی + لینک دانلود

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *