با 5 سرویس آنلاین برای استفاده جالب و کاربردی اموجی ها آشنا شوید

با ۵ سرویس آنلاین برای استفاده جالب و کاربردی اموجی ها آشنا شوید

یکی از بهترین روش های برقراری ارتباط و ابراز احساسات در پیام استفاده از اموجی ها (emoji) یا همان شکلک های صورت و.. میباشد. جالب است بدانید که شما می توانید نام دامنه سایتتان را با ایموجی ثبت کنید. این یکی از کاربردهای emoji است برای مطلع شدن از کاربردهای دیگر اموجی شما را دعوت به خواندن ادامه مطلب می کنیم.

۵ وب سایت که کاربردی متفاوت از اموجی ها را در اختیارتان قرار میدهند!

شاید ساختن اموجی کاری متفاوت و دشوار به نظر برسد اما با استفاده از اپلیکیشنهای مخصوص این کار آسان و جالب خواهد بود. کافی است بهترین اپلیکیشن را برای ساخت ایموجی انتخاب کنید و شروع به ساختن آنها کنید.

کوتاه کردن لینک با اموجی ها

شما می توانید لینک های طولانی خود را وارد کنید و لینک های کوتاهی که در آن از ایموجی استفاده شده است را دریافت کنید. تنها کافی است که به این آدرس بروید و لینک طولانی خود را در کادری که در عکس زیر مشاهده می کنید کپی-پیست کنید و لینک کوتاه حاوی emoji را دریافت کنید.

نام دامنه وب‌ سایت خود را با اموجی ثبت کنید

شما می توانید به سایت domainoji بروید و دامین سایت خود را با ???.ws ثبت کنید فقط نام دامنه شما دات کام نیست بلکه دات دبلیو اس(WS) است. بعد از وارد شدن به سایت در کادری که در زیر مشاهده می کنید emoji خود را وارد کنید.

و روی ذره بین کلیک کنید در صورتی که نام دامنه شما قبلا اشغال نشده باشد به شما اعلام می کند که نام دامنه در دسترس است برای ثبت نام دامنه روی register کلیک کنید.

کشیدن نقاشی با اموجی ها

با برنامه Emoji Art شما می توانید به کمک emoji ها تصاویر هنری خلق کنید. شما می توانید با انتخاب emoji و رنگ مورد نظر قلمو شروع به نقاشی روی بوم کنید. شما می توانید تصاویر، متن، امضا را با اموجی ها نقاشی کنید و احساسات خود را با کاراکترهای ایموجی ابراز کنید. شما می توانید نقاشی های زیبایی که با اموجی کشیده اید را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و یا آنها را ذخیره کنید.

ساخت موسیقی با اموجی ها

وقتی که وارد سایت Emoji Party می شوید یک صفحه مانند تصویر زیر روبروی شما قرار می گیرد در سمت چپ لیستی از ایموجی ها وجود دارد که شما می توانید به این صفحه اضافه کنید وقتی که با ماوس روی این emojiها کلیک می کنید برای شما موسیقی پخش می شود اگر روی اموجی ها ماوس را بکشید ریتم آهنگ عوض می شود با اضافه کردن emojiها در وسیقی پخش شده تغییراتی داده می شود. شما می توانید این آهنگ را دانلود و یا به اشتراک بگذارید.

برنامه نویسی با اموجی ها

Emojicode یک زبان برنامه نویسی اوپن سورس جدید و چند پارادایمی است که در آن از شکلک ها استفاده می شود و می توان آن را به عنوان شادترین زبان برنامه نویسی معرفی کرد. برنامه های نوشته شده با این زبان نیز از طریق موتور Emojicode Real-Time اجرا می شوند که در قیاس با هر ماشین مجازی دیگری سریع تر عمل می کند. این موتور با اوبونتو، OS X، Raspbian و بسیاری موارد دیگر نیز سازگاری دارد.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *