آموزش جستجوی مکالمه در اپلیکیشن واتس اپ

آموزش جستجوی مکالمه در اپلیکیشن واتس اپ

هیچ اپلیکیشن پیام رسانی نیست که گزینه جستجوی مکالمه نداشته باشد، ساده ترین برنامه های پیام رسان گزینه ای برای پیدا کردن مکالمه ای که یک کلمه یا یک بخش آن را بیاد دارید، دارند. واتساپ نیز از این قاعده مستثنا نیست و امکان جستجوی یکباره‌ی همه مکالمه ها را فراهم می کند.

حالا واتس اپ گزینه جدیدی برای کاربران فراهم کرده تا بتوانند مکالمه ای خاص را سوای دیگر گفتگوها بیابند. این قابلیت در آپدیت جدید این برنامه گنجانده شده و فعلا فقط برای آیفون و آیپد در دسترس است. و طبق معمول کاربران اندروید باید منتظر بمانند تا در آپدیت بعدی ویژگی جدید را امتحان کنند.

جستجوی مکالمه در پیام رسان واتس اپ

برای شروع واتساپ را باز کرده و گفتگویی که می خواهید در آن جستجو کنید را لمس کنید. در گروه روی نام گفتگو و برای چت دو نفره روی نام مخاطب کلیک کنید.در صفحه جدیدی که بعنوان جزئیات چت مخاطب/گروه باز می شود روی Chat Search کلیک کنید.

آموزش جستجوی مکالمه در اپلیکیشن واتس اپ

این کار شما را به گفتگوی مربوطه باز می گرداند با این تفاوت که نوار جستجو در بالای صفحه ظاهر شده است. در این نوار کلمه یا جمله ای که می خواهید را تایپ کنید. واتساپ برای شما همه کلمات متناسب را هایلایت می کند که با فلش های روی صفحه می توانید یک به یک مشاهده کنید.

آموزش جستجوی مکالمه در اپلیکیشن واتس اپ

البته لازم به ذکر است که واتس اپ قبلا نیز گزینه جستجو داشت که برای جستجو در همه گفتگوها بکار می رفت ولی این ویژگی را در آپدیت جدید ارتقاء داده و حالا شما می توانید در گفتگو و چت خاص به دنبال کلمه مورد نظر بگردید.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *