معرفی و بررسی بازی کابوس دشمن

معرفی و بررسی بازی کابوس دشمن + لینک دانلود

بازی های سبک تیراندازی و جنگی همیشه علاقمندان منحصر به فرد و متعدد خود را داشته‌اند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید، توصیه می‌کنیم که حداقل یک بار هم که شده انجام بازی زیبای کابوس دشمن را تجربه کنید. در این مقاله قصد داریم به معرفی بازی کابوس دشمن پرداخته و لینک دانلود آن را ارائه کنیم. با ما همراه باشید.

اگر از طرفداران بازی های تیراندازی و اکشن سوم شخص هستید، بازی زیبای کابوس دشمن می‌تواند تجربه‌ای کم نظر را برایتان به ارمغان بیاورد. در این بازی جذاب شما باید به عنوان سربازان یا بهتر بگوییم کماندوهای ایرانی به نبرد با دشمنان بپردازید. بازی کابوس دشمن به صورت رایگان از کافه بازار قابل دانلود است و شامل خرید های درون برنامه ای می‌شود.

معرفی بازی کابوس دشمن

در بازی مهیج کابوس دشمن شما باید به عنوان یک سرباز یا کماندوی ایرانی به قلب دشمن بزنید و نیروهای دشمن را در منطقه مورد نظر از بین ببرید. کاراکترهای مختلفی برای انتخاب در بازی تعریف شده‌اند که همگی ایرانی هستند، اما قابلیت ها و سلاح های مختلفی را به همراه دارند. همچنین امکان ارتقاء سلاح ها و قابلیت های مختلف کاراکترهای مورد نظرتان هم در بازی وجود دارد. برای مثال شما می‌توانید قدرت سلاح یا تعداد تیرهای کاراکتر مورد علاقه خود را افزایش دهید.

معرفی و بررسی بازی کابوس دشمن

گرافیک بازی بسیار خوب طراحی شده و گیم پلی آن نزدیک به بازی Brother in Arms است که پیش از این در مقاله “معرفی و دانلود بازی Brothers in Arms 3 : Sons of War“ به معرفی مختصر آن پرداخته بودیم. یکی از جلوه های ویژه جالبی که در بازی شاهد آن هستید، مربوط به صحنه آهسته شدن لحظه مرگ برخی از دشمنان می‌شود. این مسئله یکی از نقاط قوت بازی کابوس دشمن بوده و بر جذابیت‌هایش می‌افزاید.

کنترل بازی هم بسیار خوب انجام می‌شود. شما با کشیدن انگشت خود به طرفین می‌توانید حرکات مختلفی را انجام دهید. با کشیدن انگشت به سمت پایین کاور یا پناهگیری کنید و با ضربه زدن لمسی بر روی دشمنان دستور شلیک به آن ها را صادر نمایید. صداگذاری خوب بازی کابوس دشمن هم از دیگر نقاط قوت آن محسوب می‌شود. دشمنان شما در جریان بازی دائما در حال صحبت و فریاد زدن هستند و این موضوع بسیار جالب و جذاب است.

معرفی و بررسی بازی کابوس دشمن

البته باید اشاره کنیم که متاسفانه کاراکتر شما در بازی کابوس دشمن هیچ صحبتی نمی‌کند، بنابراین شما هیچ دیالوگ ایرانی را در جریان ماموریت های خود نمی‌شوید. برای شرکت در ماموریت های بازی زیبای کابوس دشمن باید کاراکتر شما انرژی لازم را داشته باشد. با شرکت کردن در هر ماموریت مقداری از انرژی شما کاسته می‌شود و با تمام شدن انرژی دیگر نمی‌توانید با آن کاراکتر در نبردی شرکت کنید و باید منتظر بمانید تا انرژی وی بار دیگر پر شود. البته با خرید های درون برنامه ای می‌توانید از این محدودیت عبور کنید.

بنابراین بازی کابوس دشمن به دلیل گیم پلی بسیار جذاب، گرافیک خوب و شبیه سازی کاراکترهای ایرانی در حال حاضر یکی از بهترین بازی های سبک تیراندازی و اکشن سوم شخص موجود محسوب می‌شود که توصیه می‌کنیم حداقل یک بار هم که شده آن را تجربه کنید. این بازی به صورت رایگان از کافه بازار قابل دانلود است و شامل خرید های درون برنامه ای می‌شود.

معرفی و بررسی بازی کابوس دشمن

نقاط قوت:

گرافیک خوب

گیم پلی جذاب

شبیه سازی کاراکترهای ایرانی

امکان ارتقاء سلاح ها

وجود شخصیت های مختلف (۷ شخصیت متفاوت)

نقاط منفی:

خالی شدن زود هنگام انرژی کاراکترها کمی آزاردهنده است

دانلود از کافه بازار

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *