Xo18

Halo Infinite در رویداد Xo18 حضور نخواهد داشت

بسیاری از طرفداران سری بازی‌های Halo امیدوارند و یا حداقل انتظار دارند که مایکروسافت و استودیوی ۳۴۳ Industries عنوان Halo Infinite که جدیدترین نسخه از این سری است و در طی برگزاری رویداد E3 2018 معرفی شد را در رویداد پیش روی Xo18 ببینند و اطلاعات بیشتری از این بازی به دست بیاورند. اما طبق شواهد به نظر می‌رسد که این موضوع عملی نخواهد شد و این بازی هنوز راه زیادی تا عرضه در پیش دارد. در ادامه می‌توانید اطلاعات زیادی از این خبر به دست بیاورید. با ما همراه شوید.

 

همانطور که گفته شد به نظر می‌رسد که امیدها ناامید خواهد شد چرا که استودیوی سازنده این بازی یعنی ۳۴۳ Industries تایید کرده است که آن‌ها اصلا برنامه‌ای برای نمایش این بازی در رویدادِ پیش رو ندارند و بازی‌بازان بیخود منتظر چیزی نباشند.

مدیر ارتباطات استودیوی ۳۴۳ Industries، برایان جرارد (Brian Jarrard) در شبکه اجتماعی توییتر در پاسخ به یکی از کاربران اعلام کرد که در حال حاضر چیزی برای نمایش در رویدادِ مایکروسافت برنامه ریزی نشده است. اگرچه این در حالی است که این استودیو سخت در حال تلاش است که متوجه شود، چه زمانی، کجا و چطور در مورد بازی بعدی خود به گفت و گو بپردازند.

پس به نظر می‌رسد که متاسفانه بازی‌بازان باید هنوز مدت زمان زیادی را برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد نسخه جدید سری Halo در انتظار باشند. با در نظر گرفتن این که تا به حال طبق چیزهایی که ما این بازی دیده‌ ایم، استودیوی ۳۴۳ Industries محتویات بسیار خوبی برایمان در نظر گرفته، می‌توان گفت که با یک عنوان سطح بالا و بسیار خوب طرف خواهیم بود و آن‌ها به خوبی در حال استفاده از زمان خود هستند. در ادامه می‌توانید متن توییت جرارد را در این زمینه مشاهده کنید.

من دوست دارم که اطلاعات بیشتری در این زمینه آغاز کنم و ما با اعضای داخلی خود در حال صحبت هستیم تا ببینیم چه زمانی کجا و چطور [اطلاعات بیشتری از این بازی بدهیم] اما در حال حاضر چیزی برای Xo18 برنامه‌ ریزی نشده است.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *