دور دور کردن با شیر و ببر در تهران / جریمه و حبس برای متخلفان + عکس

دور دور کردن با شیر و ببر در تهران / جریمه و حبس برای متخلفان + عکس

مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت شکار و صید از جریمه ۸۰ میلیون تومانی و ۳ سال حبس برای متخلفان نگهداری از حیات وحش و دور دور کردن با شیر و ببر خبر داد. با روژان در ادامه همراه شوید.

 علی تیموری مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست در رابطه با دور دور پولدارهای تهران با حیوانات وحشی اظهار داشت: سازمان محیط زیست به هیچ عنوان برای افراد حقیقی و حقوقی مجوز نگهداری حیات وحش جز در مراکز نگهداری و باغ وحش ها را صادر نمی کند.

دور دور کردن با شیر و ببر در تهران / جریمه و حبس برای متخلفان + عکس

وی افزود: هر شخصی بدون مجوز سازمان حفاظت محیط زیست اقدام به نگهداری گونه های حیات وحش کند، براساس ماده ۷ قانون صید و شکار و ماده ۸ قانون حفاظت و بهسازی متخلف و مجرم شناخته می شود و سازمان محیط زیست تاکنون مجوزی برای نگهداری گونه های چهارپای وحشی در اماکن خصوصی صادر نکرده است.

همچنین بخوانید:

تجاوز به زن باردار همسایه در حیاط خانه اش به مرگ جنینش منجر شد+عکس

قتل خانم خبرنگار زیبا در دام مردان بی حیا! / جسد بدون لباس پیدا شد + عکس

بهروز عاشق زن قصاب شده بود / او از مرد قصاب فیلم و عکس های وحشتناک گرفت!+ تصاویر

کانگانا رانوت ، بازیگر زیبای هالیوودی کارگردان بی حیا را رسوا کرد + عکس

مرد ۴۰ ساله به دختر ۱۴ ساله همسایه تجاوز کرد! + عکس

سند سیاه رونالدو با یک زن منتشر شد + عکس

مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست تصریح کرد: براساس قانون اگر شخصی اقدام به نگهداری چهارپای وحشی کند، به جریمه نقدی حدود ۸۰ میلیون تومان و ۳ سال زندان محکوم می شود .

تیموری گفت: هر شخصی برای اخذ مجوز باید شرایط نگهداری از حیوان را داشته باشد. نگهداری هر گونه جانداری از جمله پرندگان مانند کاسکو و طوطی نیز باید با مجوز سازمان محیط زیست باشد .

وی افزود: جریمه نگهداری و شکار پرندگان از جمله باز شکاری حدود ۶۰ میلیون تومان و حبس و شکار پرندگان غیر بومی حدود ۳ میلیون تومان است.

تیموری گفت: هر گونه صادرات گونه های حیات وحش بدون مجوز سازمان محیط زیست نیز قاچاق محسوب شده و با متخلفان برخورد قانونی صورت می گیرد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *