جانی دپ: هالیوود سیرکی مشمئزکننده است!

جانی دپ در مصاحبه جدید خود با مجله «جی کیو»چاپ انگلستان می‌گوید پس از اتهاماتی که همسر سابقش امبر هرد در مورد او مطرح کرد، با او مانند هیولا رفتار کردند.

دنیای تصویرآنلاین: جانی دپ در مصاحبه جدید خود با مجله «جی کیو»چاپ انگلستان می‌گوید پس از اتهاماتی که همسر سابقش امبر هرد در مورد او مطرح کرد، با او مانند هیولا رفتار کردند.

جانی دپ: هالیوود سیرکی مشمئزکننده است!

در دوران جدایی پرسروصدای جانی دپ از امبر هرد، هرد جانی دپ را متهم به خشونت خانگی کرد.سپس جانی دپ گرفتار یک پرونده شکایت دیگر شد،یک مدیر محلی از او شکایت کرد و به جانی دپ اتهام زد که در دوران فیلمبرداری فیلم به نمایش درنیامده «شهر دروغ‌ها» با خشونت با او رفتار کرده است.

جانی دپ در واکنشی به این حوادث می‌گوید:«این اتفاق‌ها آزردگی ایجاد می‌کند.»

«آسیب زدن به کسی که دوستش داری؟منظورت قلدری است؟نه، این اتفاق نیافتد.اصلا نمی‌تواند در وجودِ من باشد.ابتدا که دهانم را بسته نگه داشتم،می‌دانی؟ می‌دانستم که بهم برچسب می‌خورد و اوضاع عجیب و غریب‌تر خواهد شد.»

جانی دپ هالیوود را سیرکی مشمئزکننده توصیف می‌کند.

«من قرار نبود هیچ‌وقت سیندرلا باشم. می‌دانم و پذیرفته‌ام.اما احساس کردم در یک مقطع زمانی کوتاه، سیندرلا-کلمه بهتری به ذهنم نمی‌رسد- به هیولا تبدیل شد.او حالا کوزیمودو است.»

«می‌توانم احساس کنم مردم به خاطر اتهام‌ها جور دیگری نگاهم می‌کنند، روزنامه‌نگارها علیه من به نوشتن خبر و مقاله در مجله‌ها مبادرت ورزیدند. در نهایت، درمورد همه این اتهام‌ها حقیقت فاش خواهد شد و من در سمت درست این رعدوبرق‌های سریع خواهم ایستاد.»

جانی دپ قرار است در «مرد نامرئی» نقش دکترگریفین را ایفا کند. در قسمت دوم «جانوران شگفت‌انگیز» نیز مانند قسمت نخست حضور داشت و نقش گریندلوالد را دوباره بازی کرد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *