کارگردان اپیزود Hardhome فصل هفتم سریال گیم آف ترونز

کارگردان اپیزود Hardhome فصل هفتم سریال گیم آف ترونز در فصل ۸ حضور خواهد داشت

صل، در نهایت سریال موفق Game of Thrones به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود و قرار است که فصل هشتم آن با شش قسمت، داستان فانتزی سرزمین وستروس را پایان دهد. شبکه «HBO» تصمیم دارد تا به منظور جلوگیری از لو رفتن محتویات داستانی این فصل پایانی، چندین پایان برای آن فیلمبرداری کند تا پایان داستان Game of Thrones از فاش شدن توسط عوامل و هکرها مصون بماند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

گرچه اطلاعات بسیار کمی از فصل پایانی سریال Game of Thrones در دست است، اما با توجه به وقایع فصل هفتم که چند ماه پیش به روی آنتن رفت، می‌دانیم که شخصیت جان اسنو Jon Snow نقش پررنگ‌تری در ادامه داستان خواهد داشت و وایت‌واکر‌ها White Walker نیز با قدرتی بیشتر به پیش‌روی‌های خود ادامه می‌دهند. از سوی دیگر، ملکه سرسی Cersei نیز که حمایت بانک آهنین را بدست آورده، بی‌وقفه تلاش می‌کند تا با نیرنگ‌بازی دشمنان خود را از سر راه بردارد و بر مسند قدرت بماند. با این وجود، بر اساس اطلاعات بدست آمده جدید، به نظر می‌رسد که برخی از چهره‌های قدیمی دست‌اندرکار این مجموعه، در فصل هشتم نیز حضور خواهند داشت.

فابیان واگنر Fabian Wagner در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام تصویری از خود به همراه برخی از عوامل دست‌اندرکار قسمت «نبرد حرامزاده‌ها» از فصل ششم سریال Game of Thrones منتشر کرده است. وی با انتشار این تصویر تائید کرد که به فصل هشتم و پایانی این مجموعه تلویزیونی بازخواهد گشت. تصویر یاد شده را از زیر می‌توانید مشاهده کنید:

واگنر فیلمبرداری دو قسمت «هاردهوم» و «نبرد حرامزاده‌ها»ی فصل‌های پیشین سریال Game of Thrones به کارگردانی میگوئل ساپوچنیک Miguel Sapochnik را بر عهده داشته است. حضور ساپوچنیک در تصویر مورد بحث، کارگردانی قسمتهایی از فصل هشتم سریال Game of Thrones را تائید می‌کند. همکاری ساپوچنیک و واگنر در ساخت دو قسمت پیشتر اشاره شد، دو قسمت بسیار زیبا را که بر روی جنگ جان اسنو با وایت‌واکر‌ها و بولتون‌ها تمرکز داشت، به ارمغان آورد.

از سوی دیگر، دستیار ساپوچنیک یعنی کارولین آلدرسون Caroline Alderson نیز در تصویر به اشتراک‌گذاشته شده از سوی واگنر حضور دارد. بی‌شک، حضور ساپوچنیک پشت دوربین در فصل نهایی سریال Game of Thrones، برای طرفداران این سری خبری بسیار خوشایند خواهد بود.

متاسفانه هنوز زمان پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones مشخص نشده است اما پیش‌بینی می‌شود که با آغاز فیلمبرداری این فصل از ماه اکتبر سال جاری میلادی و فرآیند پس از تولید طولانی آن به واسطه جلوه‌های ویژه متعدد و همچنین طولانی‌بودن قسمت‌های آن از نظر زمانی، از اواخر سال ۲۰۱۸ یا اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی شاهد به روی آنتن رفتن فصل نهایی این سری باشیم.

همچنین بخوانید: فیلمبرداری فصل ۸ بازی تاج و تخت از پاییز شروع خواهد شد

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید




دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *