مانع شگفت‌انگیز در انتقال انصاری‌فرد به ناتینگهام

خبرنگار روزنامه سان انگلیس از مانع شگفت‌انگیز در مسیر انتقال کریم انصاری‌فرد به تیم ناتینهگام فارست خبر داد.

تسنیم: خبرنگار روزنامه سان انگلیس از مانع شگفت‌انگیز در مسیر انتقال کریم انصاری‌فرد به تیم ناتینهگام فارست خبر داد.

 آلان نیکسون در مطلبی با عنوان «ناتینگهام فارست با مانعی در جذب کریم انصاری‌فرد به عنوان بازیکن آزاد برخورد کرده است» نوشت: این باشگاه با مانعی غیرمنتظره و شگفت‌انگیز برخورد کرده که انتقال کریم انصاری‌فرد را غیر ممکن می‌کند.

این خبرنگار روزنامه سان در ادامه می‌نویسد: باشگاه ناتینگهام فارست باید تا به امروز اگر مشکل خاصی وجود نداشت پرونده عقد قرارداد با کریم انصاری‌فرد را می‌بست اما به نظر می‌رسد چیزی در این میان است که مانع نهایی شدن آن می‌شود.

مانع شگفت‌انگیز در انتقال انصاری‌فرد به ناتینگهام

البته آیتور کارانکا، سرمربی تیم ناتینگهام فارست پیش از این به روزنامه ناتینگهام پست گفته بود که با کریم انصاری‌فرد برای عقد قرارداد به توافق رسیدند اما این باشگاه با موانع شگفت‌انگیزی در این راه برخورد کرده است.

نیکسون سپس با طرح این پرسش که آیا انتقال کریم انصاری‌فرد برای ناتینگهام فارست مناسب است یا خیر، نوشت: طولانی‌شدن روند انتقال و انتظار افراد در باشگاه، تاثیرگذاری آن را کمتر خواهد کرد. در این صورت انصاری‌فرد باید شتاب بیشتری برای رسیدن به ترکیب تیم ناتینگهام فارست کند.

البته این انتقال در آغاز فصل می‌توانست برای تیم ناتینگهام فارست که قدرت کافی نداشت هوشمندانه باشد. شاید آیتور کارانکا در مساله انتقال انصاری‌فرد تاثیرگذار نباشد اما باید جویا شود با طولانی‌شدن پرونده این بازیکن آیا ارزش لازم برای انتظار را دارد. گزینه دیگر کارانکا می‌تواند جذب مهاجم جدید در پرونده نقل‌وانتقلاتی زمستانی باشد و قید انصاری‌فرد را بزند.

در پایان این گزارش آمده است: طولانی‌شدن انتظار ناتینگهام فارست، احتمال آمدن کریم انصاری‌فرد را کمتر می‌کند. این ملی‌پوش ایرانی نیازمند ویزای کار انگلیس است تا بتواند در ناتینگهام فارست بازی کند. اگر مشکل ساده‌ای وجود داشت تاکنون حل می‌شد اما یک ماه از بسته‌شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی گذشته اما خبری از عقد قرارداد ناتینگهام فارست با انصاری‌فرد نیست.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *