افکت واقعیت افزوده به ویدیوهای لایو اینستاگرام

 چگونه افکت واقعیت افزوده به ویدیوهای لایو اینستاگرام اضافه کنیم؟

اینستاگرام به موجب آپدیت جدیدی که برای اپلیکیشن پیام رسان خود منتشر ساخته است، این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا در حین پخش ویدیو های لایو Live Video افکت های واقعیت افزوده Augmented Reality را به چهره خود اضافه کنند. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه اضافه کردن افکت واقعیت افزوده به ویدیوهای لایو اینستاگرام بپردازیم. با ما همراه باشید.

اینستاگرام در جدیدترین آپدیتی که برای اپلیکیشن خود منتشر ساخت، امکان اضافه کردن افکت های واقعیت افزوده یا فیلترهای صورت را در حین پخش ویدیو های لایو فراهم کرد. بنابراین از این پس کاربران می‌توانند در حین اشتراک گذاری ویدیو های لایو با فالور های خود، بر روی صورتشان افکت های واقعیت افزوده را قرار دهند.

آموزش اضافه کردن فیلتر چهره به ویدیوهای لایو اینستاگرام

به منظور اضافه کردن افکت واقعیت افزوده به ویدیوهای لایو اینستاگرام باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

 افکت واقعیت افزوده به ویدیوهای لایو اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام را اجرا و آیکون دوربین را از گوشه مست چپ و بالای صفحه برای ارسال یک پست جدید لمس کنید. می‌توانید بدین منظور آیکون پروفایل خودتان را هم از لیست استوری های در دسترسی انتخاب نمایید.

مثل عکس فوق حالت Live را انتخاب کنید.

 افکت واقعیت افزوده به ویدیوهای لایو اینستاگرام

با لمس آیکون “صورتک” موجود در گوشه سمت راست گزینه “Start Live Video” لیست فیلترها یا افکت های واقعیت افزوده نمایان می‌شوند. می‌توانید فیلتر یا افکت مورد نظرتان را انتخاب کنید تا بر روی چهره شما نمایش داده شود.

 افکت واقعیت افزوده به ویدیوهای لایو اینستاگرام

اضافه کردن افکت واقعیت افزوده به ویدیوهای لایو اینستاگرام هم می‌تواند در حین پخش ویدیو و هم قبل از شروع آن از سوی کاربر صورت پذیرد. در نظر داشته باشید که این قابلیت  ممکن است هنوز در برخی نقاط منتشر نشده و در دسترس کاربران نباشد.

همچنین بخوانید:

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *