فصل دوم Westworld

ستاره سریال لاست در فصل دوم Westworld حضور خواهد داشت

خب اگر پارک SW بزرگ پر از سامورایی سرنخی از این که فصل دوم Westworld «دنیای غربی» سری به دوره‌ی تاریخی دیگر خواهد زد نیست، ما بالاخره تایید رسمی برای این نظریه داریم. گزارش‌های پیوستن ستاره‌ی فیلم‌های LOST «گمشدگان» و The Wolverine «وولورین»، هیرویوکی سانادا Hiroyuki Sanada به سریال حالا تایید شده‌اند و همین الآن هم اولین تصویر از این شخصیت زره پوش در دسترس است. در ادامه با ما همراه باشید.

گزارش‌های داخلی از انتخاب هیرویوکی سانادا Hiroyuki Sanada برای بازی در سریال ابتدا از IMDb پخش شد. با این حال پس از آن TVGuide حضور این هنرپیشه را تایید کرده که در چندین قسمت از فصل دو به عنوان شخصیتی به نام موساشی حضور خواهد داشت. با این که این اطلاعات برای حدس زدن شخصیت واقعی کافی نیست اما همزمانی بی‌تردیدی با معرفی یک اکشین فیگور با لباس سامورایی به نام موساشی توسط Funko POP! دارد.

البته ممکن است موساشی فقط یک میهمان باشد که در هیاهوی انقلاب روبات‌ها گیر کرده ، اما به هر حال احتمالا دلیلی برای عملی کردن ایده‌ی «خب، بیایید یک سامورایی را در پارک کابوی‌ها بیاندازیم» وجود دارد. چیزی که هنوز نامعلوم است نام واقعی SW است که احتمالات به طور مساوی بین Samurai World دنیای سامورایی و Shogun World دنیای شوگان پخش شده‌اند.

از طرف دیگر در فصل دو، از قسمت Journey Into Night «سفری به درون شب» که در بهار ۲۰۱۸ پخش خواهد شد، انتظار می‌رود که به سوالات عملی پارک جواب دهد و احتمالا زمانی برای اتفاقات درون سریال مشخص کند. اد هریس Ed Harris برای بازی در فصل دوم در حالت سختی بالا خواهد برگشت برای برگشت ویلیام تضمینی وجود ندارد، در حالی که تالولا رایلی Talulah Riley و لوئیس هرتوم Louis Herthum این بار به عنوان بازیگر اصلی حضور خواهند داشت. ما همچنین جواب‌هایی از درباره‌ی پارک اسرارآمیز SW خواهیم گرفت و امیدواریم که بدانیم په بر سر السی و استابز آمده.

همچنین بخوانید:

منبع

برای اطلاع از جدیدترین مطالب سایت به کانال تلگرام روژان بپیوندید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *