Borderlands 3

احتمالا Borderlands 3 در سال ۲۰۱۹ عرضه شود

اکنون دیگر شش سال از زمان عرضه Borderlands 2 می‌گذرد و در طی چند سال گذشته حدس و گمان‌ها و سوالات زیادی درمورد ادامه این سری همیشه وجود داشته است. با وجود این که دیگر به عنوان یک حقیقت پذیرفته‌ایم که استودیوی گیرباکس (Gearbox) در حال حاضر در حال کار روی Borderlands 3 و ساخت آن است اما هنوز چیزی به طور رسمی تایید نشده که خیال ما را راحت کند. با روژان همراه شوید.

همین عدم اعلام ساخت دنباله این سری باعث شده که ما هنوز شک داشته باشیم که آیا واقعا این بازی در دست ساخت قرار دارد یا خیر. به هر حال طبق اطلاعات تازه‌ای که به بیرون درز کرده، انتشار این بازی ممکن است بسیار زودتر از چیزی که ما تصور می‌کنیم رخ دهد. شبکه The Triple S League در یوتیوب گزارش می‌دهد که به نقل از دو منبع مستقل شنیده است که (با این که هر دوی این منابع یک موضوع را بیان کرده‌اند اما اصلا شناختی از هم ندارند و رابطه‌ای هم بین آن‌ها نیست) محلی‌ سازی برای چندین زبان مختلف در حال حاضر برای بازی Borderland 3 در حال انجام است (و در طی چند ماه اخیر هم در جریان بوده و انجام می‌شده است).

به هر حال صبح امروز به موضوع جالبی برخورده‌ایم چون همانطور که ویدیوی منتسب به این امر هم نشان می‌دهد، محلی سازی یکی از آخرین مراحل ساخت و توسعه یک بازی است و دیگر چند قدم نهایی به حساب می‌آید و همین امر هم نشان می‌دهد که احتمالا Borderlands 3 در مراحل پایانی ساخت خود قرار دارد و به آخر نزدیک شده است.

البته هیچ شکی نیست که این موضوع چیزی را به طور رسمی ثابت نمی‌کند و به معنی تایید ساخت این بازی هم نیست و همچنین اعتبار و سندیت این منابع هم چیزی نیست که در حال حاضر بتواند مورد تایید کسی قرار بگیرد پس دیگر خودتان پیاز داغ ماجرا را اضافه کنید چون در حال حاضر دلیل خاصی برای خوشحال شدن جهت ساخت دنباله این سری وجود ندارد. اما با این وجود هم به موضوع جالبی برخورده‌ایم چون عرضه Borderlands 3 در سال ۲۰۱۹ که آن را به فاصله شش ساله از عرضه نسخه دوم آن نشان می‌دهد، زیاد هم چیز عجیبی نیست و می‌تواند یکی از گزینه‌های محتمل ما باشد. پیش بینی می‌شود که این بازی در زمان عرضه خود برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار بگیرد.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *