زن شوهردار با معشوقه اش در اتاق خواب بود که شایان سر زده رسید + عکس

زن شوهردار با معشوقه اش در اتاق خواب بود که…. :مردجوان زمانی که مچ همسرش را با مرد غریبه ای در اتاق خواب گرفته بود، دست به اقدامی وحشتناک زد. با روژان همراه شوید.

 

زن شوهردار با معشوقه اش در اتاق خواب بود که شایان سر زده رسید + عکس

مردی در سوئد پس از این که متوجه شد همسرش با مرد غریبه ای در اتاق خواب است دست به عملی وحشتناک زد.

طبق گزارش پلیس، شایان نایلند ۲۷ ساله زمانی که از محل کارش به دلیل خستگی و بیماری زودتر از زمان همیشه به خانه می آید متوجه می شود همسرش با مرد غریبه ای روی تخت خواب هستند و با توجه به صداهایی که از داخل اتاق شنیده می شد فهمید آن ها در وضعیت مناسبی نیستند به همین علت به سمت اتاق حمله ور شده و با کتک زدن های بی اندازه همسرش او را بیهوش و بعد معشوقه او را به پارکینگ برده و با استفاده از آب رادیاتور داخل ماشین صورت مرد را سوزانده است.

این عمل او که با توجه به فریادهایش توجه همسایه ها را به خود جلب کرده بود توسط آن ها به اداره پلیس گزارش شد.

زمانی که ماموران پلیس به خانه مذکور آمدند با مردی جوان که صورتش خونی و سوخته و روی زمین افتاده بود مواجه شدند و وقتی به داخل خانه رفتند مردی را دیدند که جسم بیهوش همسرش را کشان کشان به سمت بیرون از خانه می آورد و مدام با لگد زدن های پی در پی به پهلو و شکمش به او حرف های رکیک می زند.

طبق اعترافاتی که مرد ضارب به مامور پلیس کرد او همسرش را با مرد غریبه ای دیده و چون آن ها در اتاق خواب در وضعیت نامناسبی بودند مطمئن است که آن ها مدت های طولانی با هم در ارتباط بوده اند.

در حال حاضر متهم به طور موقت در زندان است تا پس از بهبودی اوضاع حال قربانیان اولین جلسه دادگاه آن ها برگزار شود.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *