کلیپ های ضبط شده بازی ایکس باکس وان

چگونه کلیپ های ضبط شده بازی ایکس باکس وان را در هارد اکسترنال ذخیره کنیم؟

به روز رسانی های جدیدی که برای اکس باکس وان منتشر می شود بیشتر شامل رابط کاربری این دستگاه می شود و تغییر های زیادی را به خود دیده است، اما در این میان ویژگی های خوبی نیز اضافه شده اند که دور از چشم مانده اند. یکی از بزرگترین ویژگی های اضافه شده، پشتیبانی Game DVR از ضبط ویدئو در درایو اکسترنال بود. پس از به روز رسانی می توانید از درایو های خارجی برای ذخیره کلیپ های بازی در آن استفاده کنید و می توانید حافظه داخلی کنسول خود را ذخیره کنید. برای فعال کردن این ویژگی باید مراحلی نه چندان سخت را انجام دهید. در این مقاله قصد داریم نحوه ذخیره کلیپ های ضبط شده بازی ایکس باکس وان را در هارد اکسترنال را به شما آموزش دهیم. در ادامه ما را همراهی کنید.

نحوه ضبط کلیپ های بازی اکس باکس وان در درایو اکسترنال

کلیپ های ضبط شده بازی ایکس باکس وان

برای شروع شما به یک هارد اکسترنال احتیاج دارید. اگر شما یک  درایو برای بازی و برنامه فرمت کرده اید، کلیپ های Game DVR نیاز به یک ذخیره سازی اختصاصی دارند، به این معنی که شما به یک درایو اضافی برای اطلاعات بازی ها نیاز دارید.  USB 3.0 موردنیاز است، اما به نظر می رسد که Game DVR به همان مورد مورد نیاز برای نصب بازی ها احتیاج ندارد. منظور استفاده از حافظه های زیر ۲۵۶ گیگابایت است.

فرمت درایو خارجی را به NTFS تغییر دهید.

هارد اکسترنال را به یک پورت USB اکس باکس وان وصل کنید.

آن را برای استفاده رسانه ای انتخاب کنید.

کلیپ های ضبط شده بازی ایکس باکس وان

بعد از قرار دادن هارد اکسترنال و تنظیم آن برای استفاده از رسانه در Xbox One، به تنظیمات کنسول بروید، جایی که می توانید از یک سویچ برای تنظیم حافظه ضبط استفاده کنید و آن را به داخلی یا خارجی تغییر دهید. این کار باعث می شود حداکثر مدت یک ضبط به یک ساعت افزایش یابد.

کلید Xbox را برای باز کردن Guide فشار دهید.

تب System را باز کنید.

روی All settings کلیک کنید.

به پایین بروید و بخش Preferences را باز کنید.

Broadcast & capture را انتخاب کنید.

Capture location را پیدا کنید.

روی External کلیک کنید.

پس از تکمیل مراحل، ویدئو های شما در حافظه خارجی ضبط می شوند و شما می توانید آن را به کامپیوتر متصل کنید و فایل های ویدئویی را استخراج کنید. تمام ویدئو های ضبط شده در پوشه “Game DVR” که به صورت خودکار در هارد اکسترنال ایجاد شده ذخیره می شوند.

همچنین بخوانید:

نحوه فعال کردن ضبط ویدیو در ایکس باکس وان با با کیفیت ۱۰۸۰ پیکسل

منبع

برای اطلاع از جدیدترین مطالب سایت به کانال تلگرام روژان بپیوندید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *