تریلری از آواتارهای جدید ایکس باکس منتشر شد

اخیرا ویژگی‌های جدید بسیاری همچون Skip Ahead و Alpha Ring Xbox Insiders معرفی شد. به غیر از کارکرد جدید “Shopping Cart”، انتخاب Xbox Insiders این شانس را فراهم می‌آورد تا آواتارهای جدید ایکس باکس را امتحان کنید. چندین هفته از زمان رونمایی این ویژگی‌ها گذشته است و بسیاری از دارندگان ایکس باکس می‌خواهند بدانند که بالاخره کی شانس تجربه این ویژگی‌ها را به دست می‌آورند.

اخیرا در نمایش جدید Inside Xbox، مایکروسافت اعلام کرد که آواتارهای جدید ایکس باکس، در ماه اکتبر در دسترس تمامی دارندگان ایکس باکس قرار می‌گیرد. خوشبختانه ماه اکتبر نیز فرا رسیده است اما مشخص نیست که این به‌روزرسان دقیقا در چه تاریخی عرضه می‌شود. به محض دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه شما را در جریان خواهیم گذاشت.

آواتارهای قدیمی ایکس باکس، چندین سال از عمرشان می‌گذرد و شاید تمامی سلیقه‌ها را نیز شامل نشود. نیاز به یک تجدیدنظر و بازسازی در این زمینه، مدت‌ها بود که احساس می‌شد و نکته تعجب برانگیز این است که چرا مایکروسافت زودتر این کار را انجام نداده بود. یکی از استثناهای عمده‌ای که بازی‌بازان بسیار به صورت مداوم از مایکروسافت درخواست می‌کردند، قابلیت اضافه کردن صندلی چرخدار و اندام‌های مصنوعی به شخصیت‌های خود بود.

اگر شما از صندلی چرخدار و یا اندام‌های مصنوعی بهره می‌برید، این آواتارهای جدید شامل راه‌هایی می‌شود تا این موارد را بر حسب نیاز خود تغییر دهید. مشخص نیست که این قابلیت چرا از ابتدا اعمال نشده بود و به نظر می‌رسد که با یک اشتباه سهوی در این زمینه روبرو هستیم. آواتارهای جدید ایکس باکس چندین سال است که در دست توسعه قرار دارندو بسیایر از بازی‌بازان امید خود را به انتشار زودهنگام آن‌ها از دست داده‌اند. در ادامه می‌توانید تریلر جدید این آواتارها را مشاهده کنید:

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *