معلم منحرف در کلاس را قفل کرد و به سراغ من آمد ! + فیلم و عکس

جسیکا لنگفورد، معلم منحرف در دادگاه حین شنیدن جزئیات رابطه‌اش با دانش‌آموز پسر ۱۴ ساله در کلاس درس غرق اشک شد. با روژان همراه شوید.
هیئت منصفه این معلم اهل اوهایو آمریکا را بعد از دو جلسه دادگاه گناهکار شناخت.

 

جسیکا لنگفورد، معلم منحرف در دادگاه حین شنیدن جزئیات رابطه‌اش با دانش‌آموز پسر 14 ساله در کلاس درس غرق اشک شد. با روژان همراه شوید.

همچنین بخوانید:

دانش آموز ۱۴ ساله با عکس های مستهجن خانم معلم وسوسه شد+عکس

پدربزرگ ۹۰ ساله به نوه ۱۳ ساله اش تجاوز کرد / وقتی خواب بود سراغش رفتم و …+عکس

تجاوز به خواهر زن ۱۳ ساله در اتاق خواب توسط داماد کینه جو! + عکس

تصویر رونالدو از وب سایت EA Sports حذف شد!

دختر جوان پس از کشتن نامزد خائنش قلب و مغز او را خورد و فیلم آن را منتشر کرد +عکس

فیلم های ناجور اعظم را از راه بدر کرد! / او به شوهرش خیانت می کرد!

قربانی این معلم ۳۲ ساله روز پنجشنبه در دادگاه شهادت داد در ماه می گذشته معلمش با او حدود ۳۰ دقیقه پشت در قفل شده کلاس درس رابطه برقرار کرده است.
هیئت منصفه بعد از دو جلسه دادگاه پنج ساعته این معلم راهنمایی را در تمامی اتهامات مربوط به برقراری رابطه‌ با فردی زیر سن قانونی گناهکار شناخت. در عین حال دادگاه اعلام کرد او تا زمان قطعی شدن حکمش آزاد خواهد بود.
قربانی روز پنجشنبه در جایگاه شهود ایستاد تا در مورد جزئیات رابطه‌اش با جسیکا لنگفورد، پشت در قفل شده کلاس درس در آخرین روز سال تحصیلی، می ۲۰۱۷ در مدرسه راهنمایی میامیزبورگ توضیح بدهد.
“ما شروع به برقراری رابطه کردیم. او به مرور پیش رفت تا اینکه مدیر مدرسه در کلاس را زد.”
لنگفورد به او گفته که زیر میز پنهان شود و سپس او را با مدیر تنها گذاشته است. او بعد از چند دقیقه بازگشته و به گفته‌ی این دانش‌آموز به او سفارش کرده است که به داستان‌شان وفادار باشد و به همه بگوید که در حال جمع کردن میز و صندلی‌ها بوده است.
دانش‌آموز ۱۴ ساله در مورد رابطه پنهانی‌شان در کلاس درس گفت: احساس ناراحتی داشتم. به نظر کار درستی نبود.
دادگاه با اشاره به اینکه این نوجوان در ابتدا مصرانه برقراری رابطه را تکذیب می‌کرد درستی اظهارات او را مورد تردید قرار داده بود که او توضیح داد قبلابه خاطر ترس از آبرویش به دادگاه دروغ گفته بود.
لنگفورد، مادری متاهل اهل سنترویل اوهایو، به مدت نه سال در مدرسه‌ی راهنمایی میامیزبورگ معلم ریاضی بود که پس از اثبات ادعاها در مورد رابطه‌ با دانش‌آموزش از کار استعفا داد.

منبع

اینو هم بخون:

نشانه‌ ها و راه‌ های درمان کج گرفتن گردن نوزاد

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *