چگونه صدای اسپیکر آیفون را افزایش دهیم؟

چگونه صدای اسپیکر آیفون را افزایش دهیم؟

اعتراف کنید که گاهی وقت‌ها دلتان می‌خواهد در حال دوش گرفتن هم؛ آهنگ مورد علاقه خودتان را گوش کنید، اما اسپیکرهای آیفون آنقدرها صدای بلندی ندارند که بتوانند این خواست شما را پشتیبانی کنند، پس بد نیست برای افزایش صدای اسپیکر آیفون این ترفند را امتحان کنید. با ما در ادامه همراه شوید.

در حقیقت، خیلی وقت‌ها اسپیکرهای آیفون آنطور که باید صدای مورد نظر را ارائه نمی‌دهند، مخصوصا آیفون‌های قدیمی‌تری که فقط دارای یک اسپیکر هستند، صدای خیلی بلندی ندارند.

برای بلند کردن صدای اسپیکر آیفون این ترفند ساده را امتحان کنید، این راهکار علاوه بر اپلیکیشن Apple’s Music برای Pandora و Spotify هم پاسخ خواهد داد.

گام اول: بر روی Settings تپ کنید و پایین بیایید تا به قسمت Music برسید و بر روی آن تپ کنید.

گام دوم: بر روی گزینه EQ تپ کنید.

گام سوم: بر روی Late Night تپ کنید.

چگونه صدای اسپیکر آیفون را افزایش دهیم؟

خوب حالا باید تفاوت را احساس کنید و صدای اسپیکر آیفون تا حد قابل توجهی بلندتر شده باشد. بهتر است به هنگام پخش صدا به قسمت تنظیمات بروید و گزینه EQ را انتخاب کنید تا نتایج بهتری داشته باشید.

موسیقی با انجام این تغییرات، صدای بلندتری خواهد داشت، البته این موضوع به نوع موسیقی هم بستگی دارد.

استفاده از این ترفند برای پادکست‌هایی که در اپلیکیشن Overcast هم پخش می‌شوند تا حد کمی باعث افزایش صدا خواهد شد که البته این افزایش صدای اندک در آیفون ۶s پلاس محسوس است.

آیفون ۷ به لطف اسپیکرهای استریو صدای بلندتری دارد اما اگر این ترفند را بر روی این مدل آیفون هم امتحان کردید ما را در جریان نظرات خود قرار دهید.

یک تنظیم ساده با نتایج شگفت‌انگیز

با استفاده از تنظیمات ساده اکولایزر، صدای اسپیکر آیفون تا حد زیادی بلند خواهد شد. به نظر می‌رسد بسیاری از کاربران فراموش کرده‌اند که اصلا چنین تنظیماتی در این قسمت وجود دارد، اما همین تنظیمات ساده هم بسیار موثر واقع خواهند شد.

به خاطر داشته باشید فقط با استفاده از حالت Late Night می‌توانید تا حد زیادی افزایش صدای اسپیکر آیفون را تجربه کنید.

این تغییرات ممکن است به هنگام پخش صدا مخصوصا صداهایی در حجم بالا کمی تحریف ایجاد کنند اما اگر ماکسیمم صدا همان چیزی که شما می‌خواهید نبود این راهکار را امتحان کنید.

همچنین بخوانید:

 چگونه می‌توانیم صدای اسپیکر گوشی اندرویدی را تقویت کنیم؟

 

منبع

برای اطلاع از جدیدترین مطالب سایت به کانال تلگرام روژان بپیوندید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *