فیلمبرداری فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت از پائیز شروع خواهد شد

فیلمبرداری فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت از پائیز شروع خواهد شد

مراحل فیلمبرداری فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت  که به عنوان فصل پایانی آن نیز شناخته می‌شود، تا چند ماه دیگر آغاز خواهد شد. در حال حاضر فصل هفتم این سریال از طریق شبکه «HBO» در حال پخش است و تنها دو قسمت دیگر تا اتمام آن باقی مانده است.

بر خلاف شش فصل قبلی سریال Game Of Thrones که در بهار هر سال به روی آنتن می‌رفتند، فصل هفتم این سریال از اواسط تابستان پخش شد. این تغییر برنامه پخش به واسطه تمهیدات شرایط تولید آن بود و شایان ذکر است که این فصل تنها در هفت قسمت تهیه و تولید شده است. حال، این پرسش مطرح می‌شود که علاقه‌مندان این سریال باید تا چه زمانی برای پخش فصل هشتم سریال Game Of Thrones منتظر بمانند. اینطور که پیداست و گزارش‌های قبلی مدعی شده بودند، فصل هشتم تا اواخر سال ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۹ میلادی به روی آنتن نخواهد رفت. اینک اما، اطلاعاتی از بازه زمانی آغاز فرآیند تولید این فصل بدست آورده‌ایم.

نیکولای کاستر-والدو (Nikolaj Coster-Waldau) بازیگر نقش جیمی لنیستر (Jaime Lannister) در این سریال، در گفتگو با وب‌سایت «کولیدر» تائید کرد که مراحل فیلمبرداری فصل هشتم سریال Game Of Thrones از پائیز سال جاری و به طور مشخص از ماه اکتبر میلادی آغاز خواهد شد. همچنین، به نظر می‌رسد که جیمی لنیستر یکی از شخصیت‌هایی است که در فصل هفتم این سریال زنده خواهد ماند. وی در این خصوص ابراز داشت:

من می‌دانستم که در سه فصل نخست این سریال چه اتفاقاتی روی می‌دهد. پس از آن، [اطلاعات من] به یک فصل محدود شد. شما فیلمنامه را یک ماه یا شش هفته قبل از آغاز فیلمبرداری دریافت می‌کردید و پس از آن قادر به دانستن این بودید که چه اتفاقاتی در آن فصل روی می‌دهد. اما، من نمی‌دانم که چه حوادثی در فصل بعدی (هشتم) به وقوع می‌پیوندد. ما ماه اکتبر [جهت تولید فصل هشتم] بازمی‌گردیم، بنابراین ممکن است که تا هفته‌های آینده فیلمنامه را دریافت کنیم و من چیزی از آن بفهمم. من خیلی کنجکاو هستم.

هنوز شبکه «HBO» تاریخ آغاز پخش فصل هشتم سریال فوق‌العاده موفق Game Of Thrones را مشخص و اعلام نکرده است. فیلمبرداری فصل هفتم این سری از ماه آگوست ۲۰۱۶ آغاز و تا ماه فوریه ۲۰۱۷ ادامه داشت که نهایتاً از ماه جولای گذشته به روی آنتن رفت. بنابراین، انتظار می‌رود که فصل هشتم این سریال از اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی یا حتی سال ۲۰۱۹ به قاب تلویزیون‌ها راه یابد. فصل هشتم Game Of Thrones تنها در شش قسمت تهیه و ساخته می‌شود گرچه گفته شده است که این قسمت‌ها از مدت زمان بیشتری در قیاس با قسمت‌های فصل‌های پیشین برخوردارند.

با توجه به اینکه تنها هشت قسمت دیگر تا پایان سریال Game Of Thrones باقی مانده است، شبکه «HBO» به واسطه محبوبیت و موفقیت این سری تصمیم دارد تا سریال‌هایی فرعی بر اساس جهان بزرگ این سریال اقتباسی بسازد.

قسمت جدید فصل هفتم سریال Game Of Thrones با نام «آنسوی دیوار» روز یکشنبه ۲۹ مرداد ماه (۲۰ آگوست) به روی آنتن می‌رود.

منبع

برای اطلاع از جدیدترین مطالب سایت به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *