قابلیت سازماندهی کامنت ها به اینستاگرام افزوده شد

قابلیت سازماندهی کامنت ها به اینستاگرام افزوده شد

اگر دقت کرده باشید گفتگو زیر پُست‌های اینستاگرامی هیچ نظم خاصی ندارد و اکثر اوقات مشخص نیست یک کاربر جواب کدام کاربر را داده است؛ اما با نسخه ۲۴ اینستاگرام این مشکل نیز برطرف خواهد شد. در این نسخه جدید، قابلیت سازماندهی کامنت ها گنجانده شده است.

نسخه ۲۴ اینستاگرام و دسته‌بندی کامنت‌هایی با یک موضوع خاص

با در دسترس قرار گرفتن نسخه ۲۴ اینستاگرام کامنت دادن آسان‌تر خواهد شد و به لطف ویژگی پاسخ‌های رشته‌ای، دقیقا مشخص می‌شود چه کسی پاسخ چه چیزی را داده است.

اینستاگرام در آپدیت اخیر خود قالب جدیدی را ارائه داده که براحتی می‌توان دید کدام کامنت، کامنت اصلی است و چه کسانی به این کامنت اصلی پاسخ داده‌اند.

قابلیت سازماندهی کامنت ها به اینستاگرام افزوده شد

با این آپدیت، کاربران می‌توانند دکمه پاسخ را که در زیر هر نظر قرار گرفته را بزنند و پاسخ‌هایی که به یک کاربر مشخص داده‌اند در زیر نظر اصلی گروه‌بندی می‌شوند.

پاسخ‌های رشته‌ای به شما کمک می‌کنند تا راحت‌تر از قبل مکالمات را پیگیری کنید و پاسخ دادن به یک موضوع خاص آسان‌تر می‌شود.

به گفته اینستاگرام: این آپدیت، اینستاگرام را به فضایی بهتر برای به اشتراک گذاشتن علایق، نظرات و ارتباط با دیگران تبدیل خواهد کرد.

قبل از دریافت این آپدیت، با ضربه زدن بر روی دکمه پاسخ، بسادگی کاربر در ابتدای کامنت تگ می‌شد و دنبال کردن تمام کاربرانی که به یک کامنت پاسخ داده بودند، دشوار بود.

بعد از دریافت نسخه ۲۴ اینستاگرام، امکان انجام مکالمات طولانی‌تر فراهم شده و کامنت‌هایی با یک موضوع خاص، در یک گروه دسته‌بندی می‌شوند.

قابلیت سازماندهی کامنت ها به اینستاگرام افزوده شد

مشابهت‌های اینستاگرام با فیسبوک بیشتر می‌شود

فیسبوک از سال ۲۰۱۲ این شیوه پاسخگویی به کامنت‌ها را بکار گرفته است و این آپدیت، اینستاگرام را به فیسبوک شبیه‌تر خواهد کرد. حرکت اینستاگرام بخشی از تلاش مداوم این کمپانی برای کمک به کاربران در تنظیم کامنت‌های زیر تصاویر است.

سال گذشته بود که این پلتفرم، ابزاری برای مسدود کردن نظرات حاوی کلمات کلیدی خاص را راه‎اندازی کرد. اینستاگرام از طریق الگوریتم هوش مصنوعی نیز بدنبال شناسایی و حذف کامنت‌های توهین‌آمیز است.

نسخه ۲۴ اینستاگرام کمک زیادی به مبارزه با کامنت‌های فیک و کاهش تعداد ربات‌ها خواهد کرد و قدرت پروفایل‌های جعلی را کاهش می‌دهد. جدیدترین نسخه اینستاگرام به احتمال زیاد فضایی دوستانه‌تر در اینستاگرام ایجاد خواهد کرد، باید منتظر ماند و تاثیرات این تغییرات جدید را دید.

منبع

برای اطلاع از جدیدترین مطالب سایت به کانال تلگرام روژان بپیوندید

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *