دانلود و راهنمای نصب تلگرام ایکس کامپیوتر

همانطور که می دانید، تلگرام ایکس تنها نسخه ای از تلگرام های غیر رسمی است که توسط تلگرام تایید شده و امنیت استفاده از آن، همچون استفاده از تلگرام، تایید شده می باشد. علاوه بر این که تلگرام ایکس دارای تاییدیه تلگرام است، به سبب تفاوت هایی که در طراحی و کدهای برنامه نویسی اش دارد، از سرعت و قابلیت های بیشتری نیز نسبت به تلگرام برخوردار است. این عوامل باعث شده است تا تلگرام ایکس دارای طرفداران زیادی در سراسر دنیا شود و در کشور ما نیز، کاربران زیادی داشته باشد. اما نقطه نا امید کننده در رابطه با این برنامه، این است که تلگرام ایکس فاقد نسخه دسکتاپ بوده و در حال حاضر تنها کاربران تلفن همراه می تواند از آن استفاده کنند. با این حال با ما در ادامه همراه باشید تا روشی را برای نصب تلگرام ایکس کامپیوتر به شما آموزش دهیم تا با استفاده از این روش، بتوانید یک نسخه از تلگرام ایکس را روی لپ تاپ یا کامپیوتر خود نیز اجرا کنید. 

تلگرام ایکس کامپیوتر

آنچه که باید به آن توجه داشته باشید این است که تلگرام ایکس فاقد نسخه دسکتاپ بوده و هر برنامه ای که تحت عنوان تلگرام ایکس، به صورت فایل نصبی روی کامپیوتر معرفی شود، صرفا یک بدافزار بوده و می تواند منجر به هک شدن کامپیوتر شما گردد. پس تنها راه نصب تلگرام ایکس کامپیوتر ، استفاده از شبیه سازهای اندروید بوده که باعث می شوند تا کاربر بتواند برنامه های نصبی اندرویدی را با پسوند APK روی کامپیوتر خود نصب نماید.

با توجه به این موارد، لازم است که از نصب فایل های اجرایی با پسوندهای exe و سایر پسوندها، تحت عنوان نرم افزار تلگرام ایکس، خودداری کنید. این فایل ها به احتمال بسیار بالایی بدافزار بوده و می توانند منجر به از دست رفتن اطلاعات شما شوند.

همانطور که گفته شد، تنها راه نصب تلگرام ایکس روی کامپیوتر، استفاده از برنامه های شبیه ساز اندروید می باشد. در این روش، شما یک شبیه ساز را روی سیستم خود نصب می کنید که با اجرا کردن آن، محیطی شبیه به محیط اندروید، روی کامپیوتر شما نمایش داده می شود. سپس می توانید از طریق کشیدن فایل APK به درون برنامه، وارد عملیات نصب برنامه اندرویدی شده و اپلیکیشن مورد نظر خود را روی شبیه ساز نصب و اجرا نمایید.

شبیه ساز اندروید

استفاده از شبیه ساز اندروید برای نصب تلگرام ایکس کامپیوتر ، در حال حاضر تنها راه تایید شده است.

به این ترتیب می توان انواع مختلفی از برنامه های اندرویدی را که روی تلفن همراه خود اجرا می کنید، روی کامپیوتر خود نیز اجرا کنید. تنها نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که شبیه سازی که انتخاب می کنید، متناسب با قابلیت های کامپیوتر شما باشد و بتواند به سادگی اجرا شود. پس از انخاب و نصب شبیه ساز متناسب، شما می توانید هر اپلیکیشنی را که در اندروید اجرا می کنید، در کامپیوتر خود نیز اجرا کنید.

نصب تلگرام ایکس روی کامپیوتر

برای نصب تلگرام ایکس کامپیوتر همانطور که اشاره شد، ابتدا نیاز به دانلود یک شبیه ساز اندروید دارید. شما می توانید از شبیه سازهایی همچون BLuestacks یا شبیه ساز Andy برای این کار استفاده کنید که پیش از این در رابطه با آنها سخن گفته و لینک دانلود آن ها را نیز ارائه داده ایم. پس از دانلود و نصب شبیه ساز، حال باید آخرین نسخه از تلگرام ایکس را روی کامپیوتر خود دانلود کنید.

برای این منظور می توانید از طریق لینک دانلود جدیدترین نسخه تلگرام ایکس، آخرین نسخه از Telegram X را در قالب فایل APK دانلود کرده و روی حافظه کامپیوتر خود ذخیره کنید. حال برنامه شبیه ساز را باز کرده و از طریق درگ اند دراپ، فایل APK تلگرام ایکس را کشیده و در شبیه ساز رها کنید. به این ترتیب فایل APK به شبیه ساز منتقل شده و در آنجا اجرا می شود.

تمامی مراحل نصب را همچون مراحل نصب اپلیکیشن اندرویدی روی تلفن همراه، پیش بروید و پس از پایان نصب، برنامه را اجرا کنید. در این مرحله باید اتصال خود با اینترنت را برقرار ساخته و از طریق ابزار تغییر دهنده آی پی، اتصال خود را به سرورهای تلگرام میسر سازید. پس از وارد کردن شماره تلفن خود و دریافت کد تاییدیه، حال کد مربوطه را در مکان مناسب وارد کرده و پس از آن وارد حساب کاربری خود شوید.

اجرای تلگرام ایکس روی کامپیوتر

اجرای تلگرام ایکس روی کامپیوتر با استفاده از شبیه ساز

با انجام همین مراحل ساده، شما موفق به نصب تلگرام طلایی کامپیوتر روی کامپیوتر خود خواهید شد و به این ترتیب می توانید به سادگی از برنامه تلگرام ایکس روی کامپیوتر خود نیز استفاده کنید. توجه داشته باشید که تنها راه نصب تلگرام ایکس کامپیوتر در حال حاضر همین راه است و هر روش دیگری بدون نصب شبیه ساز، فاقد صحت و عملکرد مطلوب خواهد بود.

علاقه مندان می توانند همچنین از طریق لینک های آموزش نصب تلگرام طلایی کامپیوتر یا هاتگرام کامپیوتر نیز، مطالبی در این خصوص را مطالعه نمایند.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *