احتمالا قابلیت مخفی کردن هشتگ‌ در پست‌ها به اینستاگرام اضافه شود

اگر به دنبال آن هستید تا تعداد فالوورهای خود را بدون استفاده از تعداد زیاد هشتگ‌ها افزایش دهید، قابلیت جدید آزمایشی اینستاگرام برای شما بسیار مفید خواهد بود. به وسیله قابلیت مخفی کردن هشتگ‌ در پست‌ها شما می‌توانید هشتگ‌های یک پست را از دید کاربران پنهان کنید. Jane Manchun Wong ضمن اعلام این خبر، تصویری نیز از این قابلیت در توییتر به اشتراک گذاشته است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، او چهار هشتگ در پست اضافه کرده است که هیچ کدام نمایش داده نمی‌شود. با ما همراه شوید.

hashtag اینستاگرام درصدد افزودن قابلیتی برای مخفی کردن هشتگ‌ در پست‌ها است

وونگ همچنین اعلام کرده که اینستاگرام در حال آزمایش یک ابزار محدودکننده جفرافیایی نیز هست. به وسیله این قابلیت کاربر می‌تواند بازدیدکنندگان پست خود را از نظر جغرافیایی محدود کند. این قابلیت می‌تواند برای شرکت‌ها و برندهایی که برخی محصولات خود را تنها برای یک محدوده جغرافیایی خاص عرضه می‌کنند، مفید باشد.

همانطور که گفته شد مخفی کردن هشتگ‌ها ابزاری مفید برای کسانی خواهد بود که به دنبال افزایش فالوور هستند، اما از تعداد زیاد هشتگ‌ها در زیر پست‌ها و ابراز آشکار این خواسته خجالت می‌کشند. البته این قابلیت به صورت آزمایشی در حال گسترش است و امکان دارد که هیچ وقت در نرم‌افزار اصلی اعمال نشود.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *