پدر داماد قبل از عقد عاشق عروسش شد !

پدر داماد قبل از مراسم عقد عاشق عروسش شد و به خاطر همین موضوع مراسم عروسی را به سه ماه بعد موکول کرد. یا ما همراه شوید.

دخترجوانی در هند مورد سواستفاده پدرشوهرش قرار گرفت.

قربانی با مراجعه به اداره پلیس گفت که پدرشوهرش به دلیل این که وی مهریه و شیربهای بالایی خواستار بود قبل از مراسم عروسی او را به جایی خلوت کشاند و از من فیلم گرفت.

وی به افسرپرونده گفت که پدرشوهرش از این رفتار زننده اش فیلمبرداری کرده و گفته اگر شیربها و مهریه کمتری انتخاب نکند و به کسی این ماجرا را بازگو کند فیلمش را به تمامی اقوام دختر و فضای مجازی منتشر می کند.

وی همچنین در ادامه گفت که پس از مدتی پدر شوهرم به من ابراز علاقه کرد و گفت که عاشق من شده است و به همین دلیل مجبورم کرد تا به درخواست خودم زمان عروسی به تاخیر افتاد و به مدت ۳ ماه به دوران نامزدیم ادامه داشت و به این امید بودم که پدر شوهرم دست از سر من بردارد ولی رفتار او باعث شده بود که خانواده خودم و حتی شوهرم به او شک کنند.

دخترجوان که از این رفتار های پدرشوهرش خسته شده بود و مجبور بود مدت های طولانی در هر زمان که مرد خبیث از او درخواست شرم آور داشت او را تمکین می کرد تا اجازه ازدواج با پسرش را بدهد اما پس از چندماه سکوت با مراجعه به اداره پلیس از او شکایت کرد.

پدرشوهر این زن دستگیر شد و پس از بر هم خوردن قرار های عروسی و طلاق، پدرشوهر قربانی در بازجویی ها گفت که عاشق عروسش شده است. این مرد به زندان منتقل شد تا اولین جلسه دادگاه مجازات او برگزار شود.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *